آردا گولر: مدیران رئال مادرید به من گفتند تو وارث مودریچ هستی

فوق ستاره ترک رئال مادرید لقب خود در رختکن تیم را فاش کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

آردا گولر، فوق‌ستاره جوان اهل ترکیه باشگاه فوتبال رئال مادرید در جدیدترین مصاحبه خود از دلیل انتخاب کهکشانی‌ها نسبت به سایر تیم‌ها‌ پرده برداشت.

گولر 19 ساله که در این فصل فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده، در دیدار مقابل رئال سوسیداد از ابتدا در ترکیب رئال مادرید قرار گرفت و توانست تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند.

فوق‌ستاره و ملی‌پوش ترکیه‌ای در گفت‌وگویی با «کافا اسپورت»، درباره انتخاب رئال مادرید گفت: «رئال مادرید به من گفت که من جانشین و وارث لوکا مودریچ خواهم بود. آنها یک پروژه بلندمدت ارائه دادند و من هم متقاعد شدم.»

گولر درباره رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید در فصل جاری گفت: «می‌خواهم اولین بازیکن ترکیه‌ای باشم که لیگ قهرمانان اروپا را فتح می‌کند.»

رئال مادرید فردا شب در چارچوب دور رفت مرحله‌ نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بایرن‌مونیخ است.

او با خنده درباره لقب و شوخی‌های بازیکنان رئال مادرید در رختکن با او گفت: «بیشتر هم تیمی‌هایم من را «آبی» صدا می‌زنند و نمی‌دانند معنی آن چیست. وقتی لوکا مودریچ من را «آبی» (برادر بزرگتر به ترکی) مخفف AGA bey صدا می‌کند، تعجب می‌کنم. داوید آلابا در محله‌ای در اتریش بزرگ شده است که ترک‌های زیادی در آنجا زندگی می‌کنند و او از طرفداران باشگاه گالاتاسرای است. او همیشه با من شوخی می‌کند و می‌گوید تو اهل فنرباغچه هستی، در صورتی که من از گالاتاسرای هستم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید