مورینیو: در فوتبال فقط یک مرتبه و آن هم به خاطر رئال مادرید «گریه» کردم

مورینیو به «آمازون پرایم» گفت که پس از بازی با بایرن‌مونیخ مدیربرنامه‌های رونالدو با من تماس گرفت و گفت لطفا به خانه رونالدو برو او نابود شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی پرافتخار پیشین باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید، منچستریونایتد و اینترمیلان، در گفت‌وگویی با یک سرویس رسانه‌ای خاطره جالبی از حذف رئال مادرید برابر بایرن‌مونیخ در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 12-2011 به زبان آورد.

مورینیو که در فوتبال به «آقای خاص» معروف است، در مصاحبه‌ای با «آمازون پرایم ویدئو» درباره حذف تلخ رئال مادرید برابر باواریایی‌ها در ضربات پنالتی، گفت: «ما در آن مقطع بهترین تیم اروپا بودیم. ما فاتح لالیگا شده بودیم و رکورد بیشترین امتیاز و رکورد گلزنی را شکسته بودیم و می‌توانستیم در صورت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان به پیروزی برسیم. شکست مقابل بایرن در ضربات پنالتی بدترین شب دوران مربیگری‌ام بود.»

او در ادامه از «اشک ریختن» در ماشین خود در راه بازگشت به خانه گفت و افزود: «ژرژ مندس (مدیربرنامه‌های رونالدو و مورینیو) به من زنگ زد و گفت «یک لطفی به من کن و به خانه کریستیانو برو چون او حالش خیلی بد است». من هم در جواب او گفتم که «که من هم حال خوشی ندارم»، اما به خودم گفتم که خودت را جمع و جور کن، گریه بس است و برو به خانه کریستیانو. ما پس از آن شکست نابود شده بودیم.»

یاران کریستیانو رونالدو در آن مسابقه شکست 2 بر یک بازی رفت در «آلیانز آرینا» را در «سانتیاگو برنابئو» جبران کردند اما در ضربات پنالتی 3 بر یک شکست خوردند و از راه‌یابی به دیدار پایانی باز ماندند. نکته عجیب آن دیدار این بود که رونالدو، کاکا و راموس ضربات پنالتی خود را از دست دادند.

رونالدو پس از مسابقه در مصاحبه‌ای با چشمانی گریان به هواداران «لوس بلانکوس» گفت که «من به شما یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بدهکارم.»

رونالدو پس از آن نه تنها یک مرتبه بلکه 4 بار با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و سرانجام در پایان فصل 18-2017 پس از هشت سال «سانتیاگو برنابئو» را به مقصد یوونتوس ترک کرد.

رئال مادرید شامگاه سه‌شنبه هفته آینده (11 اردیبهشت) در چارچوب دور رفت مرحله نیمه‌مهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بایرن‌مونیخ است. دیدار برگشت هشت روز بعد در «سانتیاگو برنابئو» برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید