تنش در بارسلونا به اوج رسید؛ پاسخ قاطعانه آرائوخو به گوندوغان

مدافع اروگوئه‌ای بارسلونا در پاسخ به انتقاد شدید گوندوغان گفت: به اصول و ارزش‌هایم احترام می‌گذارم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رونالد آرائوخو، مدافع بارسلونا به انتقادهای اخیر ایلکای گوندوغان از اخراج او در دیدار برابر پاری‌سن‌ژرمن که به حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا منجر شد، واکنش نشان داد.

گوندوغان پس از مسابقه مستقیما از آرائوخو انتقاد کرد و گفت با آن خطا و اخراج تیم را نابود کرد و باعث حذف ما شد.

ستاره اروگوئه‌ای که امروز در مراسم معرفی کتاب «Relats Solidaris» شرکت کرده بود، در مورد اینکه گوندوغان او را مقصر اصلی شکست می‌داند، گفت: «خیر، من مسئول شکست نبودم. بدیهی است که اخراج من شرایط بازی را عوض کرد، زیرا ما 10 نفره شدیم، سپس چیزهای زیادی در مورد خود بازی وجود دارد.»

مدافع اروگوئه‌ای درباره اهمیت حضور خود در زمین گفت: «اخراج من اتفاق مهمی بود زیرا می‌دانم وقتی هستم چه کمکی به تیم می‌کنم. از هواداران که همیشه حامی من بوده‌اند تشکر می‌کنم. وقتی از زمین بیرون می‌رفتم نیز من را تشویق کردند.»

آرائوخو در حالی اخراج شد که بارسلونا تا نیم ساعت نخست بازی برگشت با نتیجه 4 بر دو در مجموع دو دیدار از حریف فرانسوی خود پیش بود. اخراج او باعث شد که بارسلونا در پایان در مجموع دو دیدار با نتیجه 6 بر چهار از مرحله یک‌‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شود.

آرائوخو افزود: «مثل همه بارسایی‌ها ناراحتم. می‌خواستیم صعود کنیم و صعود در دست‌ ما بود. اتفاقی که برای من افتاد شانسی بود، پنجاه پنجاه. داور ممکن بود سوت بزند یا نزند ولی اگر می‌خواست سوت بزند باید اخراج هم می‌کرد.»

با توجه به پست‌های اخیر بازیکنان بارسلونا طی دو روز گذشته در رسانه‌های اجتماعی به نظر می‌رسد که دودستگی زیادی در رختکن بارسلونا به وجود آمده زیرا پس از انتقادهای گوندوغان، ژول کونده و سرخی روبرتو در پست‌های خود از آرائوخو به طور غیر مستقیم حمایت کردند و نوشتند که بارسلونا با هم می‌برد و با هم می‌بازد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید