خشم پوچتینو از بازیکنان چلسی؛ پنالتی‌زن تیم «کول پالمر» است

پوچتینو دخالت کاپیتان تیم خود برای پایان دادن به بحث بازیکنان چلسی را «خوب و بجا» توصیف کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی چلسی به‌دلیل بحث و جدال دو بازیکن این تیم بر سر زدن ضربه پنالتی برابر اورتون از هواداران «آبی‌های لندن» عذرخواهی و اعلام کرد این اتفاق دیگر نباید تکرار شود.

چلسی شب گذشته با درخشش کول پالمر موفق شد اورتون را در چارچوب هفته سی‌وششم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه «استمفورد بریدج» با شش گل در هم بکوبد و شب به یادماندنی را برای هواداران خود رقم بزند.

اما در جریان بازی زمانیکه کول پالمر قصد داشت پنالتی به‌دست آمده را بزند، با نیکولاس جکسون و نونی مادوکه درگیر شد که با دخالت کاپیتان کانر گلگر این درگیری به پایان رسید.

مائوریتسیو پوچتینو پس از پایان بازی گفت: «بازیکنان و کادر فنی می‌دانند که کول پالمر پنالتی‌زن اول تیم است. از این اتفاق رخ داده بسیار ناراحتم چون نظم و انضباط مهم‌ترین چیز در تیم ماست.»

او با عذرخواهی از هواداران چلسی، گفت: «همه قبول داریم که آنها (جکسون و مادوکه) اشتباه کردند. آنها بازیکنان باتجربه‌ای نیستند و جوانند. واکنش کانر گلگر بسیار خوب و بجا بود. نباید چنین اتفاقی رخ‌ می‌داد. در مدرسه که بازی نمی‌کنیم. باید یاد بگیریم این رفتارها را نشان ندهیم.»

او درباره مجازات بازیکنان خاطی گفت: «مجازاتی در کار نیست ولی این اتفاق نباید دوباره تکرار شود بازیکن خاطی را اخراج می‌کنم. اگر پالمر در زمین باشد، او پنالتی‌زن است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید