توماس مولر: با تمام توان به مصاف آرسنال می‌رویم

دو تیم آرسنال و بایرن‌مونیخ سه‌شنبه شب در مرحله رفت دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه «اتحاد» به مصاف هم می‌روند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

توماس مولر، ملی‌پوش آلمانی باشگاه فوتبال بایرن‌مونیخ، پس از قبول شکست دور از انتظار برابر هایدنهایم، از آمادگی کامل بازیکنان این تیم برای جنگیدن در دیدار سه‌شنبه شب برابر آرسنال ‌پرده برداشت.

دو تیم آرسنال و بایرن‌مونیخ شامگاه سه‌شنبه در چارچوب دیدار رفت دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه «اتحاد» شهر لندن به مصاف هم می‌روند.

رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تنها فرصت باقی‌مانده شاگردان توماس توخل برای اینکه فصل جاری را بدون کسب هیچ جامی به پایان برسانند، خواهد بود. باواریایی‌ها آخرین بار فصل 2012 را بدون کسب هیچ جامی به پایان رساندند.

بایرن‌مونیخ روز گذشته در حالیکه با دو گل از میزبان خود هایدنهایم در نیمه نخست پیش افتاده بود، با دریافت سه گل در نیمه دوم 3 بر دو شکست خورد و فاصله خود با بایرلورکوزنِ صدرنشین به 16 امتیاز رسید تا قهرمانی در فصل جاری رقابت‌های بوندس‌لیگا تا حدود زیادی غیرممکن به نظر برسد. لورکوزن هفته آینده در صورت پیروزی برابر وردربرمن قهرمان می‌شود.

مولر تایید کرد: «با تجربه‌ای که سال‌ها کسب کردم، آماده مبارزه و جنگیدن برای دیدار سه‌شنبه هستم. در این مرحله از فصل انتقاد از همدیگر فایده‌ای ندارد. ما روز سه‌شنبه تمام تلاش خود را خواهیم کرد.»

مولر هفتصدمین بازی خود را برای باواریایی‌ها در هایدنهایم انجام داد و بخشی از تیم بایرن‌مونیخ بود که در بین سال‌های 2014 تا 2017 سه مرتبه آرسنال را در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا شکست داد.

فوق ستاره بایرنی‌ها اضافه کرد: «ما برای نجات فصل جاری هنوز لیگ قهرمانان اروپا را داریم. اگر مایل هستید از عملکرد تیم انتقاد کنید، می‌بایست زمانی رخ دهد که دیگر فرصت کسب هیچ جامی را تداشته باشیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید