آرسنال در رویای جذب رودریگو از رئال مادرید

فوق‌ستاره برزیلی تا ژوئن 2028 با کهکشانی‌ها قرارداد دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه آرسنال قصد دارد تا از فرصت جذب کیلیان امباپه توسط رئال مادرید استفاده کند و رودریگو گوئس، فوق‌ ستاره برزیلی «کهکشانی‌ها» را به خدمت بگیرد.

نشریه اسپانیایی «کادنا سر» در گزارشی مدعی شد، رودریگوی 23 ساله در این فصل عملکردی چشمگیر داشته و در 42 بازی در تمامی رقابت‌ها 15 گل و هشت پاس گل به ثمر رسانده است.

درخشش رودریگو با پیراهن رئال مادرید توجه باشگاهی چون آرسنال را به خود جلب کرده و آنها با مدیران کهکشانی‌ها برای کسب اطلاعات در مورد وضعیت او تماس گرفته‌اند.

احتمال حضور کیلیان امباپه با پیراهن رئال مادرید در فصل آینده، گمانه‌زنی‌هایی را در مورد آینده رودریگو به وجود آورده است؛ هر چند که این بازیکن بارها از عدم ترک «سانتیاگو برنابئو» سخن گفته است.

رودریگو در سال 2019 و زمانی‌که 18 ساله بود از سانتوس به رئال مادرید آمد. او نخستین بار در 14 سپتامبر برای رئال مادرید کاستیا به میدان رفت و اولین گل رسمی خود را نیز در 25 سپتامبر برای «کهکشانی‌ها» به ثمر رساند.

رودریگو اوایل نوامبر 2023 در حالی‌که تا ژوئن 2025 با کهکشانی‌ها قرارداد داشت، قرارداد جدیدی را تا تابستان 2028 با رئال مادرید به امضا رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید