ژابی آلونسو از ادامه همکاری خود با بایر لورکوزن خبر داد

سرمربی اسپانیایی لورکوزنی‌ها برای یک فصل دیگر با این تیم ادامه خواهد داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ژابی آلونسو، سرمربی اسپانیایی باشگاه فوتبال بایر لورکوزن اعلام كرد كه به مديران این باشگاه از ادامه همکاری خود با لورکوزنی‌ها برای فصل آینده خبر داده است.

آلونسو ظهر جمعه در صحبت‌های خود پیش از تقابل فردا با هوفنهایم گفت: «من جلسه خوبی با مدیران بایر لورکوزن داشتم و به آنها اطلاع دادم که فصل آینده نیز در باشگاه ادامه خواهم داد.»

وی درباره شائبه‌های اخیر درباره مذاکره با لیورپول و بایرن‌مونیخ، افزود: «پس از صحبت‌های زیادی درباره آینده‌ام، از استراحت اخیر برای تعطیلات ملی برای تامل و تصمیم‌گیری استفاده کردم. اینجا بهترین جای ممکن برای من است.»

آلونسو در فصل جاری در رقابت‌های بوندس‌لیگا و لیگ اروپا نتایج فوق‌‌العاده‌ای کسب کرده است. شاگردان ژابی آلونسو در بوندس‌لیگا از 26 بازی 22 برد و چهار مساوی کسب کرده‌اند و با 70 امتیاز و 10 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن‌مونیخ [60 امتیاز] صدرنشین هستند.

در هفته‌های گذشته و پس از مشخص شدن اینکه توماس توخل و یورگن کلوپ در فصل آینده سرمربی بایرن‌مونیخ و لیورپول نخواهند بود، این دو باشگاه برای امضای قرارداد با آلونسو ترغیب شده بودند، اما اکنون آلونسو خبر ادامه همکاری خود با لورکوزن برای یک فصل دیگر را اعلام کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید