بوسه جنجالی؛ دادستان عمومی اسپانیا برای «لوئیس روبیالس» درخواست 30 ماه زندان کرد

روبیالس در اکتبر گذشته پس از پیروزی 1 بر صفر اسپانیا مقابل انگلیس در دیدار پایانی رقابت‌های جام جهانی، لبان هرموسو را بوسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مارتا دورانتس، دادستان عمومی اسپانیا با ارسال کیفرخواستی به دادگاه برای لوئیس روبیالس، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال این کشور به دلیل بوسه اجباری بر لبان جنیفر هرموسو خواستار محکومیت حبس 30 ماهه برای او شد.

«رویترز» در گزارشی نوشت که دادستان عمومی برای رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال اسپانیا به اتهام تجاوز جنسی به تحمل یک سال حبس و به دلیل اعمال فشار به جنیفر هرموسو برای توافقی‌خواندن بوسه، به تحمل 18 ماه حبس درخواست کرده است.

روبیالس در اکتبر گذشته پس از پیروزی 1 بر صفر اسپانیا مقابل انگلیس در دیدار پایانی رقابت‌های جام جهانی، لبان هرموسو را بوسید.

در این کیفر خواست علاوه بر روبیالس، به اتهامی مشابه برای خورخه ویلدا، سرمربی ‏سابق تیم ملی زنان اسپانیا هم خواهان حبس به مدت یک سال و نیم شده است. روبن ‏ریورا، مدیر سابق بازاریابی فدراسیون و آلبرت لوکو، مدیر سابق تیم‌های ملی هم در ‏صورت تایید قاضی با محکومیت مشابهی مواجه خواهند شد. ‏

دورانتس، دادستان عمومی، از دادگاه علاوه بر درخواست حبس برای روبیالیس، خواهان پرداخت غرامتی 50 هزار یورویی به جنیفر هرموسو را کرده است.

در این کیفر خواست دادستان عمومی همچنین خواستار این شده تا روبیالس به همراه ویلدا، لوکه و ریورا، در مجموع 50 هزار یورو دیگر هم به دلیل تحت فشار گذاشتن هرموسو به او پرداخت کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید