مدافع بارسلونا: پپ گواردیولا و من‌سیتی قدرنشناس هستند

مدافع کنونی بارسلونا تا ژوئن 2027 با منچسترسیتی قرارداد دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ژوائو کانسلو، مدافع منچسترسیتی که در فصل جاری به صورت قرضی در بارسلونا توپ می‌زند، به اتهاماتی که از سوی پپ گواردیولا به او زده شده بود، پاسخ داد.

نشریه بریتانیایی «تابمز» در ابتدای فصل گذشته به نقل از منابع آگاه در رختکن من‌سیتی مدعی شد که دلیل اصلی جدایی کانسلو پیش از پیوستن به بایرن‌مونیخ [به صورت قرضی] مشاجره او با پپ گواردیولا بر سر بازی دادن به بازیکنانی چون ناتان آکه و ریکو لوئیس بوده است.

کانسلو اکنون در مصاحبه‌ای با نشریه پرتغالی «آبولا» ضمن تکذیب این ادعاها، منچسترسیتی و پپ گواردیولا را «قدرنشناس» خطاب کرد.

مدافع کنونی بارسلونا پیرامون این ادعاها به این نشریه گفت: «دروغ‌هایی درباره من گفته شد. من هرگز هم‌تیمی بدی نبوده‌ام. می‌توانید از ریکو لوئیس و ناتان آکه بپرسید. من هرگز در آنجا خودم را برتر از کسی یا پایین‌تر از خودم فرض نکردم. این چیزها نظر مربی تیم است.»

وی افزود: «به نظرم منچسترسیتی با تهمت زدن و نسبت دادن چنین چیزی به من، قدرنشناسی‌ خود را نشان داد. من در سال‌هایی که در آنجا بازی کردم، برای آنها بازیکن بسیار مهمی بودم. هرگز به تعهداتم نسبت به باشگاه کوتاهی نکردم و همیشه با تمام توانم برای این تیم و هواداران تلاش کردم.»

کانسلو تا ژوئن 2027 با من‌سیتی قرارداد دارد، اما با این مصاحبه به نظر می‌رسید که دیگر ملی‌‌پوش پرتغالی را با پیراهن سیتیزن‌ها نخواهیم دید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید