سرمربی تیم ملی انگلیس جانشین اریک تن‌هاخ خواهد شد

قرارداد گرت‌ ساوت‌گیت با «سه‌شیرها» تا دسامبر سال جاری اعتبار دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مدیران باشگاه منچستریونایتد گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس را گزینه مطلوبی برای جانشینی اریک تن‌هاخ بر روی نیمکت «شیاطین سرخ» می‌دانند.

به گزارش نشریه «سان»، سر جیم راتکلیف، میلیاردر بریتانیایی که در دسامبر گذشته یک‌چهارم سهام منچستریونایتد را خریداری کرد، قصد داشت در پایان فصل و پس از اخراج اریک تن‌هاخ، گراهام پاتر را جانشین مربی هلندی کند.

اما ساوت‌گیت هفته گذشته فاش کرد که مذاکرات تمدید قرارداد با «سه‌شیرها» را تا پس از یورو 2024 متوقف خواهد کرد، و به این ترتیب توجه راتکلیف به سرمربی تیم ملی انگلیس جلب شد.

دن اشورث، مدیر ورزشی جدید من‌یونایتد سابقه همکاری با ساوت‌گیت و پاتر را در کارنامه دارد، اما طبق گزارش‌ها از بریتانیا، سرمربی تیم ملی انگلیس گزینه نخست راتکلیف برای هدایت سکان نیمکت «شیاطین سرخ» است.

قرارداد ساوت‌گیت با سه‌شیرها در ماه دسامبر به پایان خواهد رسید و راتکلیف برای منصوب کردن او به عنوان سرمربی می‌بایست 800 هزار پوند به منظور دریافت رضایت‌نانه به اتحادیه فوتبال انگلیس بپردازد. او همچنین برای اخراج کادر فنی فعلی شیاطین سرخ باید مبلغ 10 میلیون پوند به عنوان غرامت به مرد هلندی پرداخت کند.

به‌ نظر می‌رسد که روند و نتایج سینوسی اریک تن‌هاخ در دو سال گذشته کاسه صبر مدیران من‌یونایتد را لبریز کرده و این مربی هلندی در پایان فصل از من‌یونایتد کنار گذاشته می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید