دردسر جدید برای جود بلینگام؛ هالند بهتر از امباپه است

گزارش‌ها حاکی از آن است که کیلیان امباپه در تابستان سال جاری به رئال مادرید خواهد پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ویدیویی از جود بلینگام، اورلین شوامینی و ادواردو کاماوینگا، سه ستاره خط میانی رئال مادرید در یک آرایشگاه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن جدال بر سر «بهترین بودن» از بین کیلیان امباپه و ارلینگ هالند بحث شده است.

بلینگام که پیش از پیوستن به رئال مادرید با ارلینگ هالند در بروسیا دورتموند هم‌تیمی بوده است، در ویدیوی منتشر شده به وضوح از کیفیت «غول نروژی» دفاع می‌کند و در جهت مقابل شوامینی کاپیتان و هم‌تیمی خود در تیم ملی فرانسه را ستایش می‌کرد.

به گزارش نشریه «موندو دیپورتیوو»، بلینگام در مورد هالند، گفت:«او بازیکنی فوق‌العاده و باورنکردنی است.» شوامینی در جواب هم‌تیمی خود، گفت: «ما به این موضوع اهمیتی نمی‌دهیم» و سپس کاماوینگا وارد بحث می‌شود و خطاب به شوامینی می‌گوید که «مرد، سکوت کن.»

بلینگام در جواب دو هم‌تیمی خود گفت که «هر چه باشد بهتر از دوست شما [کیلیان امباپه] است»، که شوامینی در پاسخ به او گفت: «کی؟ اون بهتره؟ نه نه نه، خواهش می‌کنم سر به سر ما نذار!»

«موندو دیپورتیوو» در گزارش خود از احتمال متشنج شدن رختکن رئال مادرید به دلیل منتشر شدن این ویدیو داده است، به خصوص که تمامی گزارش‌ها از اسپانیا، فرانسه و انگلیس حاکی از امضای قرارداد کیلیان امباپه با رئال مادرید را داده‌اند.

به گزارش نشریه‌های معتبر «مارکا»، «اسکای اسپورت» و «آ.اس»، کیلیان امباپه قرارداد شش ساله‌ای با کهکشانی‌ها امضا کرده و این فوق ستاره فرانسوی فوتبال جهان تا پیش از آغاز رقابت‌های یورو 2024 به عنوان بازیکن رئال مادرید معرفی می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید