محرومیت دو جلسه‌ای ستاره بریتانیایی مادریدی‌ها قطعی شد

جود بلینگام، فوق ستاره بریتانیایی پس از لغو گل پیروزی بخش برابر والنسیا به تصمیم داور، برای به پایان رساندن مسابقه پیش از گلزنی خود اعتراض کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

درخواست فرجام‌خواهی باشگاه فوتبال رئال مادرید به تصمیم داور، در خصوص کارت قرمز به بلینگام، رد شد و او دو مسابقه بعدی کهکشانی‌ها را از دست می‌دهد. بلینگام همچنین می‌بایست مبلغ 600 یورو را بابت غرامت پرداخت کند.

کمیته انضباطی فوتبال اسپانیا، ضمن رد درخواست فرجام‌خواهی مادریدی‌ها در رابطه با اعتراض جود بلینگام به داور مسابقه برابر والنسیا، محرومیت او را تایید کرد.

با این تصمیم این فوق ستاره بریتانیایی دو جلسه از همراهی شاگردان کارلو آنچلوتی در «لالیگا» باز می‌ماند. بلینگام خطاب به داور مسابقه گفته بود: «آن یک گل لعنتی است».

رئال مادرید در دو دیدار آینده، ابتدا از سلتاویگو میزبانی می‌کند و سپس در «ال‌سادار» میهمان اوساسونا خواهد بود.

والنسیا و رئال مادرید شامگاه شنبه 12 اسفند، در چارچوب هفته بیست و هفتم لالیگا به مصاف هم رفتند، که این دیدار تحت تاثیر تصمیم جنجال‌برانگیز داور مسابقه قرار گرفت.

در لحظات پايانى این دیدار، در حالىكه مادریدی‌ها به دروازه حريف نزدیک بودند و توسط جود بلینگام گلزنى کردند، خیل مانزانو، داور مسابقه سوت پايان بازى را به صدا درآورد که با اعتراض شدید کادر فنی و بازیکنان رئال مادرید همراه شد. بلینگام پس از گلزنی و اعتراض به تصمیم داور با کارت قرمز مواجه شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید