افشاگری سولسشر؛ مدیران «شیاطین سرخ» پیشنهاد خرید هالند و بلینگام را رد کردند

مدیران من‌یونایتد در پاسخ به پیشنهادم برای جذب هالند «جواب منفی» دادند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اوله گنار سولسشر، سرمربی پیشین باشگاه منچستریونایتد فاش کرد که پیشنهاد خرید جود بلینگام و ارلینگ هالند، دو فوق ستاره کنونی فوتبال جهان را به «شیاطین سرخ» داده بود، اما مدیران این باشگاه از به خدمت گرفتن آنها سرباز زدند.

سولسشر در پادکست «استیک تو فوتبال اسکای‌بت» مدعی شد، زمانی که بلینگام 17 سال داشت در حضور سر الکس فرگوسن، اریک کاکنتونا و برایان رابسون در دفترم با او ملاقات کردیم.

وی افزود: «بلینگام بالغ‌ترین نوجوان 17 ساله‌ای بود که تا به حال با آن ملاقات کرده‌ام. او آینده خود را برنامه‌ریزی کرده است.»

سولسشر در ادامه مصاحبه خود به همکاری دو ساله خود با ارلینگ هالند، زمانی که او سرمربی مولده نروژ بود، اشاره کرد و گفت: «هالند برای دو فصل زیر نظر من کار می‌کرد.»

وی افزود: «تابستان قبل از اینکه به منچستریونایتد [2014] بروم، با مدیران «شیاطین سرخ» تماس گرفتم و گفتم که هر طور شده باید این پسر [ارلینگ هالند] را به خدمت بگیرید‌، او یک بازیکن بی‌نظیر است. آنها در پاسخ به خواسته من جواب منفی دادند و این فرصت طلایی را غنیمت نشمردند.»

سولسشر درباره ارسال پیشنهاد خرید ارلینگ هالند، گفت که من‌یونایتد هرگز برای خرید او پیشنهاد نداد، تا زمانی که او برای ردبول سالزبورگ شروع به گلزنی کرد که آن زمان تمامی‌ تیم‌ها به دلیل وجود بند فسخ 60 میلیون یورویی در قرارداد او با سالزبورگ به دنبال غول نروژی [لقب هالند]بودند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید