سرمربی رئال مادرید متهم به فرار مالیاتی؛ درخواست 4 سال و 9 ماه حبس برای آنچلوتی

آنچلوتی در دوره نخست حضور خود بر روی نیمکت رئالی‌ها از پرداخت مالیات بر درآمدهای خود از محل فعالیت‌های تبلیغاتی، خودداری کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی باشگاه رئال مادرید ممکن است به دلیل پرداخت نکردن مالیات قابل توجهی از درآمد خود با مجازات سنگینی در اسپانیا رو به رو شود.

به گزارش نشریه «مارکا»، دادستان شهر مادرید برای کارلو آنچلوتی به دلیل «فرار مالیاتی» چهار 4 سال و 9 ماه حبس کرده است.

این سرمربی ایتالیایی که با رئال مادرید دو عنوان لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرده، متهم است که در دوره اول حضور خود بر روی نیمکت کهکشانی‌ها مربیگری‌ در حد فاصل ماه جولای 2013 تا ژوئن 2016 از پرداخت مالیات بر درآمدهای خود از محل فعالیت‌های تبلیغاتی خودداری کرده است.

طبق گزارش اداره خزانه‌داری اسپانیا، رقمی که آنچلوتی می‌بایست در سال‌های مالی 2014 و 2015 پرداخت می‌کرد، یک میلیون و 62 هزار و 79 یورو بوده است که او از طریق انتقال آن به موسساتی در خارج از اسپانیا، سعی در مخفی کردن این بخش از درآمدهایش از مقامات مالیاتی اسپانیا داشته است.

به گزارش اداره خزانه‌داری اسپانیا، آنچلوتی می‌بایست رقمی در حدود «یک میلیون و 62 هزار و 79 یورو» در بین سال‌های 2014 و 2015 پرداخت می‌کرد.

این سرمربی ایتالیایی این مبلغ مذکور را از طریق انتقال آن به موسساتی در خارج از اسپانیا، سعی در مخفی کردن آن از مقامات مالیاتی اسپانیا داشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید