افشای دلیل اصلی ترک رئال مادرید توسط سرخیو راموس

«جر و بحث با فلورنتینو پرز» جلوی بازیکنان در رختکن، کار دست کاپیتان رئال مادرید داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک رسانه اسپانیایی با انتشار گزارشی دلیل اصلی خروج سرخیو راموس از رئال مادرید را «جر و بحث با فلورنتینو پرز» در رختکن این تیم پس از حذف شاگردان سولاری توسط آژاکس از لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد.

نشریه «رلوو» در گزارشی نوشت که جدایی راموس از رئال مادرید و مشکلات او با مدیران این باشگاه ریشه در اتفاقی داشت که سال 2019 پس از حذف رئال مادرید توسط آژاکس در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رخ داد.

طبق این گزارش، پس از پایان آن مسابقه [رئال مادرید-آژاکس]، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به رختکن تیم می‌رود تا دلیل حذف و باخت عجیب را از کادر فنی و بازیکنان جویا شود، اما حرف‌های پرز به مذاق راموس خوش نمی‌آید و بین رئیس و کاپیتان باشگاه درگیری لفظی به وجود می‌آید.

در همان لحظه راموس در حضور تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی، پرز را در شکست و حذف رئال مادرید مقصر جلوه می‌دهد و به او می‌گوید: «چیزی که شرم‌آور است اینکه برنامه‌ریزی تیم افتضاح بود».

گویا پرز که انتظار چنین واکنشی را از راموس نداشت به او می‌گوید: «از شر تو یکی خلاص خواهم شد» و راموس هم به او می‌گوید: «بسیار خوب. پولم را بده، می‌روم. من برای رئال مادرید، و حتی برای تو خودم را به دردسر انداخته‌ام.»

راموس که تیمش بازی رفت را در هلند با نتیجه 2 بر یک از آن خود کرده بود، در آن بازی کارت زردی گرفت که او را از دیدار برگشت محروم کرد. رئال مادرید در بازی برگشت بدون راموس 4 بر یک شکست خورد و از راه‌یابی به دور یک‌چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا باز ماند و این باعث شد که بسیاری انگشت اتهام را به سمت راموس نشانه روند.

پیش از انتشار این گزارش، بسیاری از طرفداران و نشریه‌های مادریدی دلیل خروج راموس از «سانتیاگو برنابئو» را قبول نکردن پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله توسط کاپیتان رئال مادرید می‌دانستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید