همسر پالاسیوس پیراهن قهرمانی و مدال طلای جام جهانی او را دزدید و فروخت

پالاسیوس و فریاس سال گذشته از هم جدا شدند، ولی فریاس همچنان به فروش وسایل شریک زندگی خود برای جبران نیازهای مالی آپارتمانش در آرژانتین، ادامه می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

همسر «ازکیل پالاسیوس» قهرمان جام جهانی 2022 به‌همراه آرژانتین و باشگاه لورکوزن آلمان، با سرقت و به‌فروش گذاشتن همه وسایل شخصی او، در توجیه این کار خود گفت که پالاسیوس آن‌طور که باید به مسئولیت‌های مادی خود در قبال او عمل نکرده است.
پالاسیوس در جام جهانی گذشته در مجموع 47 دقیقه در 3 بازی حضور داشت تا این که به‌همراه «آلبی سلسته»(تیم ملی فوتبال آرژانتین)، سومین جام جهانی تاریخ آرژانتین را به دست آوردند. او مدال قهرمانی و پیراهن‌هایی را که با آن بازی کرده را حفظ کرد اما یسکا فریاس، همسر پالاسیوس آن خاطرات گران‌بها را به‌سرقت برده و حراج کرد.
پالاسیوس و فریاس سال گذشته از هم جدا شدند، ولی فریاس همچنان به فروش وسایل شریک زندگی خود برای جبران نیازهای مالی آپارتمانش در آرژانتین، ادامه می‌دهد.

او همچنین اذعان کرد پیراهنی که پالاسیوس در فینال جام جهانی 2022 برابر فرانسه بر تن داشت و همچنین مدال طلای ویژه قهرمانان را فروخته است.
فریاس با انتشار پستی به‌ضمیمه عکسی از خریدار این وسایل در «اینستاگرام» در توضیح دلایل خود به رسانه‌ای آرژانتینی به نام «ال تریسی»، گفت: «پالاسیوس نمی‌خواهد اقساط آپارتمانش در تیگره را تکمیل کند، زیرا او نمی داند مالک آن خواهد بود یا نه».
فریاس که در صدد فروش وسایل و پیراهن‌های شوهرش برای تکمیل اقساط بدهی‌های محل سکونتش در آرژانتین است، می‌گوید: «خواسته من، امضای اوراق طلاق است و کاری به اموالش در آلمان ندارم»
فریاس متعاقبا در سخنی جنجال‌برانگیز مدعی شد: «برای او بهتر است که من ساکت بمانم. مسائلی در مورد تیم ملی آرژانتین وجود دارد که هنوز نگفته‌ام».
آشنایی پالاسیوس و فریاس به 2018 بازمی‌گردد، تا این که این جوان 25 ساله در سال 2021 با مانکنی که پنج سال از او بزرگتر است، ازدواج کرد، ولی سرانجام آن‌ها در آوریل سال گذشته از هم جدا شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید