فلیک، دزربی و انریکه گزینه‌های نهایی جانشینی ژاوی در بارسلونا

هانسی فلیک تنها گزینه رایگان و مقرون به صرفه مدیران بارسلونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال بارسلونا در حال ارزیابی سه گزینه‌ نهایی جانشینی ژاوی هرناندز، سرمربی فعلی «آبی‌اناری‌ها» برای فصل آینده است.

ژاوی هرناندز، اسطوره پیشین و سرمربی فعلی باشگاه بارسلونا در فوریه سال جاری از ترک نیمکت بارسا در پایان فصل جاری خبر داد.

جرارد رومرو، خبرنگار اسپانیایی درباره گزینه‌های نهایی باشگاه بارسلونا برای انتصاب سرمربی برای فصل آینده مدعی شد، بارسلونا برای انتخاب سرمربی در سه‌راهی است؛ یکی از گزینه‌های آنها هانسی فلیک، گزینه دیگر روبرتو دزربی و گزینه سوم لوئیس انریکه است.

وی همچنین ‌تاکید کرد که دکو، مدیر ورزشی بارسلونا، وضعیت لوئیس انریکه سرمربی پیشین بارسا در پاری‌سن‌ژرمن را به دقت زیرنظر دارد.

رومرو مدعی شد که برخی از مدیران بارسلونا قصد دارند انتخاب سرمربی جدید را به تعویق بیندازند تا ببینند آیا تغییرات قابل‌ توجهی روی نیمکت تیم‌های مطرح اروپایی رخ خواهد داد یا خیر. آنها از گزینه بازگشت انریکه بر روی نیمکت خود استقبال می‌کنند.

انریکه که آخرین قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2015 را برای این تیم به دست آورده، قرارداد او با پاری‌سن‌ژرمن تنها یک سال اعتبار دارد.

انریکه در دوران سه ساله (17-2014) خود بر روی نیمکت «آبی‌اناری‌ها» 9 قهرمانی در رقابت‌های مختلف از جمله سه‌گانه قهرمانی در فصل 15-2014 را تجربه کرد.

روبرتو دزربی، سرمربی ایتالیایی برایتون تا ژوئن 2026 با باشگاه انگلیسی قرارداد دارد و بارسلونا می‌بایست برای تعیین او به عنوان سرمربی با برایتونی‌ها بر سر دریافت رضایت‌نامه مذاکره کند.

طبق گفته نشربه «موندو دیپورتیوو»، بارسلونا برای استخدام دزربی با یک مانع بزرگ مواجه است که آن هم بند فسخ 15 میلیون یورویی مرد ایتالیایی با برایتون است.

در میان این سه نامزد تنها هانسی فلیک گزینه رایگان و بدون تیم است و مدیران بارسلونا برای استخدام او می‌بایست مستقیما با مرد آلمانی وارد مذاکره شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید