مهاجم آرژانتینی اینترمیلان به رکورد کریستیانو رونالدو رسید

گلزنی مارتینز با رکورد بیش از 20 گل برای سه فصل متوالی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی آماده این روزهای اینتر‌میلان با گلزنی برابر لچه، با رکورد کریستیانو رونالدو و گابریل باتیستوتا برابری کرد.

مارتینز که در دسامبر گذشته به همراه آرژانتین قهرمان جام جهانی شد، پس از گابریل باتیستوتا، آنتونیو دی‌ناتاله، ادینسون کاوانی و کریستیانو رونالدو به پنجمین بازیکنی تبدیل شده که بیش از 20 گل در سه دوره متوالی رقابت‌های «سری آ» به ثمر می‌رساند.

مهاجم شماره 10 «افعی‌ها» در دیدار شب گذشته اینترمیلان برابر لچه دو مرتبه دروازه تیم میزبان را فرو‌ریخت. او با به‌ثمر رساندن 22 گل در 23 بازی لیگ، «آقای گل» فصل فعلی لیگ ایتالیا است.

سرویس ورزشی بریتانیایی «اوپتا» که در زمینه‌ ثبت داده‌های ورزشی فعالیت می‌کند، در حساب کاربری خود در «ایکس» نوشت که تنها باتیستوتا، دی‌ناتاله، کاوانی و کریستیانو رونالدو موفق شده بودند به این آمار برسند. دی‌ناتاله با پیراهن اودینزه در چهار فصل متوالی [10-2009 تا 13-2012] بیش از 20 گل به ثمر رسانده است.

لائوتارو برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود بیش از 21 گل در یک فصل از «سری‌آ» به ثمر رسانده است. او در هر دو فصل گذشته 21 گل به ثمر رسانده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید