نشریه «مارکا» از عقد قرارداد کیلیان امباپه با رئال مادرید خبر داد

نایب‌رئیس مارکا نوشت که کاپیتان تیم ملی فرانسه قرارداد پنج ساله‌ای را با کهکشانی‌ها امضا کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کارلوس کارپیو، نایب‌رئیس نشریه معتبر اسپانیایی «مارکا» در گزارشی فاش کرد که کیلیان امباپه، فوق ستاره فرانسوی فوتبال جهان، دو هفته پیش قرارداد پنج ساله‌ای تا ژوئن 2029 با باشگاه رئال مادرید به امضا رسانده تا از اول ژوئیه سال جاری پیراهن این تیم را بر تن کند.

حقوق سالیانه امباپه در رئال مادرید بین 15 تا 20 میلیون یورو خالص خواهد بود.

به این ترتیب، تا 133 روز دیگر یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های نقل‌وانتقالات که دنیای فوتبال را بیش از یک‌ دهه درگیر کرده بود به پایان خواهد رسید.

نشریه «اتلتیک» اخیرا در گزارشی اختصاصی نوشت که کیلیان امباپه به ناصر الخلیفی، مدیر باشگاه پاری‌سن‌ژرمن طی جلسه‌ای خبر داده که در پایان فصل جاری پی‌اس‌جی را به عنوان بازیکن آزاد ترک خواهد کرد.

اکنون کارلوس کارپیو در ادامه گزارش خود می‌افزاید که در روزهای گذشته یکی از تیم‌های مطرح فوتبال جهان امکان مذاکره و قرارداد بستن با کیلیان امباپه را بررسی کرده اما نزدیکان این بازیکن از وجود «توافقی قاطع» بین او و رئال مادرید خبر داده‌اند.

سانتی اونا، خبرنگار فرانسوی «فوت مرکاتو»، با هم‌رسانی کردن گزارش کارلوس کارپیو در «ایکس»، نوشت: «امباپه این‌بار در تصمیم خود برای پیوستن به رئال مادرید بسیار جدی است و هیچ چیزی نظر او را تغییر نخواهد داد.»

وی افزود که کیلیان، رئال مادرید را انتخاب کرده و او می‌تواند پیراهن شماره 10 کهکشانی‌ها را در فصل آینده برتن کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید