نشریه «موندو دیپورتیوو»: پیشنهاد رسمی تاتنهام برای خرید دیونگ به بارسلونا رسید

در صورت عدم پاسخ دیونگ به پیشنهاد تمدید قرارداد بارسلونا، مدیران این باشگاه او را در تابستان خواهند فروخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه تاتنهام برای به خدمت گرفتن فرنکی دیونگ، فوق ستاره هلندی خط میانی بارسلونا به طور رسمی پیشنهاد داد.

دیونگ که تابستان گذشته با وجود علاقه شدید منچستریونایتد به جذب او تصمیم گرفت در بارسلونا بماند، به نظر می‌رسد روند ناامیدکننده این تیم در فصل جاری باعث شده تا هافبک هلندی به فکر جدایی از آبی‌واناری‌ها بیفتد.

جرارد رومرو، خبرنگار و ستون‌نویس نشریه «موندو دیپورتیوو» در جدیدترین گزارش خود مدعی شد که تاتنهام پیشنهادی 60 میلیون یورویی برای جذب فرنکی دیونگ به بارسلونا ارائه کرده است.

او همچنین افزود که پیشنهاد تاتنهام به دیونگ قراردادی چهار ساله با حقوقی مشابه او در بارسلونا (20 میلیون یورو) به ستاره خط میانی بارسا پیشنهاد داده است.

منابع کاتالونیایی در روزهای گذشته مدعی شدند که ملی‌پوش هلندی آبی‌اناری‌ها به آخرین پیشنهاد تمدید قرارداد مدیران بارسلونا که با کاهش دستمزد پنج میلیون یورویی همراه بود، پاسخی نداده است.

به این ترتیب در صورت عدم پاسخ به پیشنهاد تمدید قرارداد، مدیران بارسلونا در تابستان سال جاری او را به تاتنهام خواهند فروخت.

دیونگ که در سال 2019 از آژاکس به بارسلونا پیوست و قرارداد فعلی‌ او با این باشگاه تا سال 2026 اعتبار دارد، حفظ او تا پایان قراردادش برای بارسلونا 77 میلیون یورو هزینه خواهد داشت که شامل دستمزد بازیکن، بخش دیگری از مبلغ انتقالش است که باید به آژاکس پرداخت شود و همچنین دستمزد معوقه او است.

ملی‌پوش هلندی بارسلونا تاکنون در 206 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 16 گل زده و 21 پاس گل را به ثبت رسانده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید