ادعای نشریه «اتلتیک»؛ کیلیان امباپه آخر فصل جاری پی‌اس‌جی را ترک می‌کند

بنا به گفته مطبوعات اسپانیایی کاپیتان تیم ملی فرانسه در صورت انتقال رایگان به رئال مادرید، مبلغ 100 میلیون یورو به عنوان پاداش انتقال، از سپید‌پوشان مادریدی، دریافت خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

گزارش‌ها حاکی است که کیلیان امباپه، فوق‌ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری این تیم را به عنوان بازیکن آزاد ترک خواهد کرد.

نشریه بریتانیایی «اتلتیک» و فابریتزیو رومانو و دیوید اورنشتین، دو خبرنگار ورزشی و کارشنا‌س‌های معتبر نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا شامگاه پنج‌شنبه 26 بهمن فاش کردند که کیلیان امباپه به ناصر الخلیفی، مدیر باشگاه پاری‌سن‌ژرمن طی جلسه‌ای خبر داده که در پایان فصل جاری پی‌اس‌جی را به عنوان بازیکن آزاد ترک خواهد کرد.

نشریه «لو‌پاریزین» در روزهای گذشته مدعی شد که پاریسی‌ها پیشنهاد تمدید دو ساله‌ای به ارزش سالیانه 80 میلیون یورو به امباپه ارائه داده، اما کاپیتان تیم ملی فرانسه بر موضع خود که انتقال به عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید در تابستان سال جاری است، پافشاری می‌کند.

اخیرا خوزه فلیکس دیاز، سردبیر نشریه «مارکا» که به فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، بسیار نزدیک است، مدعی شد که امباپه در صورت انتقال به کهکشانی‌ها مبلغ 100 میلیون یورو را به عنوان پاداش انتقال آزاد دریافت خواهد کرد. او همچنین افزود که امباپه در رئال مادرید حقوقی 25 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.

در روزهای گذشته تقریبا تمامی مطبوعات اسپانیایی و فرانسوی از انتقال امباپه به رئال مادرید در تابستان سال جاری خبر دادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید