عذرخواهی «لی کانگ این» از کاپیتان کره جنوبی پس از افشای خبر درگیری با «سون»

لی و سون پیش از دیدار با اردن در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا با هم درگیری فیزیکی داشتند که به مصدومیت انگشتان دست کاپیتان کره جنوبی منجر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لی کانگ این، ستاره خط میانی پاری‌سن‌ژرمن پس از افشای خبر درگیری او با سون هیونگ مین، کاپیتان کره جنوبی در اردوی این تیم پیش از بازی با اردن، از سون عذرخواهی کرد.

نشریه بریتانیایی «سان» صبح چهارشنبه در گزارشی فاش کرد که پس از ترک زودهنگام میز شام در اردوی کره جنوبی توسط لی کانگ‌این و دو تن دیگر از بازیکنان جوان برای بازی پینگ‌پنگ، کاپیتان تیم ملی کره جنوبی از آنها خواسته در شب این بازی مهم که تیم به اتحاد بیشتری نیاز دارد، به میز غذا برگردند.

این حرف‌ها به مذاق ستاره جوان پاری‌سن‌ژرمن خوش نیامد و باعث درگیری فیزیکی بین او کاپیتان تیم ملی کره جنوبی شد.

این درگیری و تنش تا جایی پیش رفت که انگشت میانی ستاره تاتنهام دچار آسیب‌دیدگی شده و پزشکان تیم کره به‌ناچار انگشت او را بانداژ می‌کنند.

لی کانگ این ظهر امروز (چهارشنبه) با انتشار استوری در «اینستاگرام» نوشت: «ظهر بخیر، من لی کانگ این، هستم. مطلبی درباره بحث و درگیری با سون هیونگ مین پیش از بازی مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا منتشر شد. ما هواداران‌ خود را که همیشه از تیم ملی حمایت کردند ناامید کردیم. من بسیار متاسف هستم.»

وی افزود: «من باید جلوتر از همه قرار می‌گرفتم و از بزرگان تیم اطاعت می‌کردم، اما از این که روی بد فوتبال را نشان دادیم بسیار متاسف هستم. از همه کسانی که ناامیدشان کردم، عذرخواهی می‌کنم.»

کره جنوبی در دیدار برابر اردن 2 بر صفر شکست خورد و از راهیابی به دیدار پایانی جام ملت‌های آسیا باز ماند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید