حمله نزدیکان مسلم مجدمی با «قمه» به سرمربی نفت آبادان

این بازیکن پس از خط خوردن توسط سهراب بختیاری‌زاده چندین بار سرمربی آبادانی‌ها را تلفنی تهدید کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بنا به گفته منابع خبری «العربیه»، نزدیکان مسلم مجدمی، بازیکن آکادمی باشگاه فوتبال صنعت نفت آبادان پس از خط خوردن این بازیکن از اردوی آماده‌سازی آبادانی‌ها برای نیم‌فصل دوم، با قمه به سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی تیم حمله کردند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، شامگاه دوشنبه 23 بهمن، با انتشار ویدئویی اعلام کرد که خانواده یکی از بازیکنان این تیم با قمه به خودروی او حمله کرده و شیشه ماشین را شکستند.

یکی از بازیکنان نفت آبادان که نخواست نامش فاش شود، در گفت‌وگو با «العربیه» گفت: «نزدیکان مسلم مجدمی که مورد تایید فنی بختیاری‌زاده قرار نگرفته است، پس از پایان تمرین نوبت عصر زردپوشان آبادانی جلوی درب ورزشگاه پیروز با قمه به او حمله کردند.

مسلم مجدمی در سال 1394 وارد آکادمی نفت آبادان شد و در فصل 95-1394 زیر نظر حسین مولایی عضوی از تیم جوانان این تیم در لیگ برتر کشور بود.

مجدمی که تا فصل 99-1398 در تیم بزرگسالان نفت آبادان توپ می‌زد، در پایان همان فصل به باشگاه قطری المعیذر پیوست. او با پیراهن المعیذر 12 بازی انجام داد و یک گل نیز به ثمر رساند.

هافبک اهل فلاحیه (شادگان) پس از تجربه ناموفق لژیونری به نفت مسجد سلیمان پیوست و پس از دو فصل و نیم دوباره به آبادان بازگشت.

حمله خانواده‌های بازیکنان بومی نفت آبادان به سرمربیان این تیم برای دومین بار در فصل جاری رخ می‌دهد.

در اواسط تیر، دو برادر بزرگ‌تر میثم داودپور، بازیکن فصل گذشته نفت آبادان به نام‌های عادل و مهدی به‌ همراه عادل حردانی، لیدر این باشگاه پس از درگیری لفظی و تهدید عبدالله ویسی برای این سرمربی چاقو‌ کشیده بودند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید