جریمه کردن ملی‌پوشان معترض به مانچینی؛ العقیدی پنج ماه محروم شد

جریمه‌های مالی برای سلمان الفرج و سلطان الغنام و تعلیق یک ماهه برای محمد مران و علی هزازی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کمیته رسیدگی به وضعیت بازیکنان ملی‌پوش‌ در اتحادیه فوتبال سعودی با برگزاری جلسه‌ای، تعدادی از بازیکنان «شاهین‌های سبز» که پیش از برگزاری جام ملت‌های آسیا به تصمیمات کادر فنی معترض شدند را جریمه کرد.

طبق آرای این کمیته نواف العقیدی، سنگربان النصر، به دلیل توهین به مسئولان و کادر فنی سعودی پنج ماه محروم و 300 هزار ریال سعودی جریمه نقدی شد.

سلمان الفرج و سلطان الغنام، ستارگان الهلال و النصر همچنین به ترتیب 100 و 200 هزار ریال سعودی جریمه مالی شدند و محمد مران و علی هزازی نیز علاوه بر جریمه 200 هزار ریالی، یک ماه ا‌ز انجام هرگونه فعالیت ورزشی تعلیق شدند.

در بیانیه این کمیته آمده است که العقیدی با مدیران تیم ملی سعودی تماس گرفته و از تصمیم خود برای عدم حضور در اردوی «شاهین‌های سبز» خبر داده بود.

این بیانیه همچنین می‌افزاید که سنگربان زردهای ریاض در تاریخ 13 ژانویه به ماسیمو باتارا، مربی دروازه‌بان‌های سعودی در جریان تمرینات گفته که دروازه‌بان سوم بودن برای او سخت است و قصد دارد اردو را ترک کند که باتارا در جواب العقیدی گفته که مانچینی تاکنون ترتیب دروازه‌بان‌های تیم ملی سعودی در بازی‌های رسمی را انتخاب نکرده است.

در ادامه بیانیه کمیته رسیدگی به وضعیت بازیکنان ملی‌پوش‌ سعودی آمده است که سلمان الفرج و سلطان الغنام در اکتبر گذشته به مسئولان «شاهین‌های سبز» خبر داده‌اند که قصد ندارند در اردوهای آماده‌سازی برای حضور در جام ملت‌های آسیا شرکت کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید