نشریه «بیلد» از تصمیم نهایی کیلیان امباپه پرده برداشت

قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن‌ژرمن در تابستان سال جاری به پایان می‌رسد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بر اساس اطلاعات رسیده به نشریه معتبر آلمانی «بیلد»، کیلیان امباپه، فوق ستاره فرانسوی فوتبال جهان تصميم نهایی خود را برای جدایی از پاری‌‌سن‌ژرمن گرفته و قصد دارد از ژوئن سال جاری بازیکن رئال مادرید شود.

در گزارش این نشریه آمده است که کیلیان امباپه برای انتقال به «کهکشانی‌ها» درخواست دریافت حقوق سالیانه 70 میلیون یورویی را به مدیران رئال مادرید ارائه کرده است. این حقوق در فوتبال اروپا تاکنون بی‌سابقه بوده است.

فلورنتینو پرز که از تابستان 2018 رویای اضافه شدن امباپه به ترکیب رئال مادرید را در سر می‌پروراند، پیشنهاد 35 میلیون یورویی ناخالص به کاپیتان تیم ملی فرانسه ارائه داده است.

مدیران رئال مادرید این پول را در اختیار دارند، زیرا امباپه در تابستان سال جاری بازیکن آزاد می‌شود و هزینه انتقال برای سپید‌پوشان مادریدی ندارد.

اعطای حقوق 70 میلیونی به امباپه به‌دلیل بازی جوانمردانه مالی در اسپانیا توسط کهکشانی‌ها امکان‌پذیر نیست، زیرا رئال مادرید مجاز به افزایش خودسرانه بودجه سالیانه خود نیست.

به نظر می‌رسد که داستان ماندن یا رفتن امباپه از پاری‌‌سن‌ژرمن در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان سال جاری همچنان مانند سه سال گذشته در مرکز کانون‌ رسانه‌های جهان قرار خواهد گرفت، به خصوص که طبق گزارش‌های رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی رئیس باشگاه رئال مادرید به امباپه برای پیوستن به کهکشانی‌ها اولتیماتوم داده است.

نشریه «بیلد» آلمان و روزنامه‌نگاران معتبری همچون ماریو کورتگانا، سانتی اونا و عبدالله بولما تاکنون خبر جدایی امباپه از پاریس و پیوستن‌ او به رئال مادرید را تایید کرده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید