وینیسیوس مامور انتقال دیویس؛ تماس وینی برای متقاعد کردن ستاره بایرن‌مونیخ

مدیران رئال مادرید در صورت عدم تمدید قرارداد این ستاره با باواریایی‌ها در تابستان برای انتقال او دست به کار خواهند شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

گزارش‌ها از اسپانیا حاکی است که وینیسیوس جونیور، فوق ستاره برزیلی باشگاه رئال مادرید با آلفونسو دیویس، مدافع چپ کانادایی بایرن‌مونیخ در ارتباط است تا او را برای انتقال در تابستان سال جاری به «کهکشانی‌ها» متقاعد کند.

نشریه «رلوو» در گزارشی فاش کرد، وینیسیوس با وجود ارتباط نزدیکی که با دیویس دارد، در ماه‌های اخیر بارها با مدافع کانادایی باواریایی‌ها تماس گرفته و در مورد شرایط باشگاه و جو رختکن رئال مادرید توضیح داده است.

وینیسیوس سال گذشته نیز پیش از انتقال جود بلینگهام به رئال مادرید با او در ارتباط بوده که در نهایت هم موفقیت‌آمیز بود و این ستاره انگلیسی در تابستان 2023 به رئال مادرید پیوست و اکنون یکی از بهترین‌ خریدهای نقل‌وانتقالاتی تابستانی لقب گرفت.

نشریه‌های «مارکا» و «آ.اس» در ما‌ه‌های اخیر در گزارش‌هایی مدعی شدند که مدیران رئال مادرید در صورت عدم تمدید قرارداد دیویس با بایرن‌مونیخ در تابستان سال جاری کار انتقال او را به پایان خواهند رساند.

مدت زمان باقی مانده از قرارداد دیویس با باواریایی‌ها تنها یک سال مانده و همین امر به مدیران بایرن‌مونیخ فشار می‌آورد که در صورت عدم تمدید این مدافع در تابستان سال جاری او را به فروش برسانند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید