استیون جرارد قرارداد خود را با الاتفاق سعودی تمدید می‌کند

مدیران این تیم سعودی در حال آماده‌سازی برای اعلام تمدید قرارداد دو ساله با سرمربی 48 ساله خود هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

استیون جرارد، فوق‌ستاره بریتانیایی پیشین باشگاه فوتبال لیورپول و سرمربی کنونی الاتفاق سعودی قرارداد خود با این تیم را تا ژوئن 2027 تمدید خواهد کرد.

تارنمای «بی‌بی‌سی» در گزارشی نوشت، استیون جرارد قرار است مدت زمان حضور خود بر روی نیمکت الاتفاق را تمدید کند.

به گفته پورتال عربی-سعودی تارنمای «گل»، مدیران باشگاه الاتفاق در حال آماده‌ شدن برای اعلام خبر توافق تمدید قرارداد دو ساله با سرمربی 48 ساله خود هستند.

جرارد که با دریافت حقوق سالیانه 15 میلیون پوندی به یکی از پردرآمدترین سرمربی‌های جهان تبدیل شده است، به‌زودی قرارداد جدید و دو ساله‌ای (2027) را با الاتفاق به امضا می‌رساند.

الاتفاق در فصل جاری با 25 امتیاز در رده هشتم قرار دارد. این تیم فصل گذشته را در رده هفتم و با 35 امتیاز کم‌تر نسبت به الاتحاد قهرمان به‌پایان رساند.

جرارد شروعی چشمگیر در الاتفاق داشت و در پنج تا از هفت بازی نخست فصل به پیروزی رسید، اما شرایط این تیم اکنون با اوایل فصل فرق کرده و آنها شش از هشت بازی اخیر خود قبل از تعطیلات نیم‌فصل را بدون پیروزی به پایان رساندند.

جرارد در سال 2016 از بازیکنی به مربی‌گری روی آورد. او در سال 2018 هدایت تیم گلاسکو رنجرز را برعهده گرفت و آنها را به نخستین عنوان قهرمانی در لیگ برتر اسکاتلند در 10 سال گذشته (فصل 21-2022) رساند.

هافبک سابق انگلیس سپس در نوامبر 2021 سرمربی استون‌ویلا شد اما یک سال بعد و پس از کسب 13 پیروزی در 40 مسابقه از سمت خود برکنار شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید