کامبک دیدنی منچسترسیتی در شب بازگشت کوین دی‌بروینه

منچسترسیتی بازی 2 بر یک باخته برابر نیوکاسل را با نتیجه 3 بر دو برد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم منچسترسیتی در حالی‌که با نتیجه 2 بر یک از میزبان خود نیوکاسل عقب افتاده بود، با تکیه بر درخشش کوین دی‌بروینه موفق شد بازی باخته را 3 بر دو ببرد و به فاصله دو امتیازی لیورپول صدرنشین برسد.

در دومین شب از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس دو تیم نیوکاسل و منچسترسیتی شامگاه شنبه 23 دی، در ورزشگاه «سنت جیمز پارک» به‌مصاف هم رفتند که در پایان «سیتیزن‌ها» با نتیجه 3 بر دو به برتری رسیدند.

در نیمه نخست ابتدا برناردو سیلوا تیم میهمان را پیش انداخت اما شاگردان ادی هاو در دقایق 35 و 37 توسط الکساندر ایساک و آنتونی گوردن پیش افتادند.

بازی تا اواسط نیمه دوم پر برخورد اما با نمایش همسانی دنبال می‌شد تا اینکه گواردیولا در دقیقه 69 کوین دی‌بروینه را به میدان فرستاده و با ایجاد تحولی ورق را برگرداند و من‌سیتی ابتدا در دقیقه 74 توسط فوق ستاره بلژیکی به گل رسید و سپس در دقیقه 1+90 نیز دی‌بروینه با ارسال یک پاس گل تماشایی اسکار باب را در موقعیت تک‌به‌تک قرار داد و این بازیکن 20 ساله توانست گل سوم و پیروزی‌بخش سیتیزن‌ها را به‌ثمر برساند.

با این پیروزی شاگردان پپ گواردیولا 43 امتیازی شدند و با دو امتیاز کم‌تر از لیورپول در جایگاه دوم ایستادند. استون ویلا با 42 امتیاز سوم است و آرسنال با 40 امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد.

در دیگر دیدار امروز، چلسی در ورزشگاه «استمفورد بریدج» توانست فولهام را با تک گل کول پالمر شکست دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید