معضلی به نام آنتونی مارسیال برای من‌یونایتد؛ بازیکن فرانسوی جایی نمی‌رود

قرارداد مارسیال در تابستان 2024 با منچستریونایتد به پایان خواهد رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

به گزارش‌ رسانه‌های بریتانیایی آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی باشگاه فوتبال منچستریونایتد با وجود داشتن پیشنهادهایی از تیم‌های مارسی و فنرباغچه قصد ندارد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی «شیاطین سرخ» را ترک کند.

نشریه «اتلتیک» در گزارشی فاش کرد که مارسیال پیشنهادات رسمی از مارسی، فنرباغچه و همین‌طور تعدادی از باشگاه‌های سعودی برای انتقال زمستانی را رد کرده است‌‌ و قصد دارد تا پایان فصل و زمانی‌که «بازیکن آزاد» شود، از جمع قرمزهای منچستر جدا شود.

این گزارش همچنین می‌افزاید که طبق قانون نقل‌وانتقالات «فیفا» مارسیال اکنون می‌تواند با توجه به شش ماه ماندن از مدت قرارداد او با «شیاطین سرخ» با باشگاه دیگری برای انتقال در تابستان سال جاری به توافق برسد، اما او هنوز این کار را انجام نداده است.

مارسیال که در سال 2015 جایزه پسر طلایی اروپا را دریافت کرد فوتبال حرفه‌ای را در لیون آغاز کرد و سپس در سال 2013 با قراردادی به مبلغ شش میلیون یورو به موناکو منتقل شد.

وی سپس در سال 2015 با قراردادی به مبلغ 36 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست. این رقم در آن زمان بالاترین رکورد پرداخت به یک بازیکن زیر 20 سال در تاریخ فوتبال بود.

او در سال‌های حضور خود در منچستریونایتد با مصدومیت بسیاری مواجه شد که همین امر باعث شد که این بازیکن فرانسوی به یک نیمکت‌نشین دائمی در «شیاطین سرخ» تبدیل شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید