رئیس پاری‌سن‌ژرمن: با کیلیان امباپه «توافقی محرمانه» دارم

قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن در تابستان سال جاری به پایان می‌رسد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ناصر غانم الخلیفی، رئیس قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در جدیدترین مصاحبه خود بدون اشاره به جزئیات از داشتن یک توافق محرمانه با کیلیان امباپه پرده برداشت که همین امر باعث افزایش ابهامات در مورد آینده فوق ستاره فرانسوی شده است.

در روزهای اخیر شائبه‌های فراوانی از سوی نشریه‌های فرانسوی و اسپانیایی پیرامون توافق فلورنتینو پرز و کیلیان امباپه منتشر شده است، به خصوص که قرارداد این بازیکن با پی‌اس‌جی در تابستان سال جاری به پایان می‌رسد.

ناصر الخلیفی در مصاحبه‌ای با رادیو «مونت‌کارلو» درباره شایعات توافق امباپه با رئال مادرید گفت: «یک توافق نیز میان و کیلیان وجود دارد، از جزئیات یا رقم آن صحبت نمی‌کنم. این توافق فقط بین ما است و بین ما نیز خواهد ماند. من رابطه بسیار خوبی با کیلیان دارم».

وی افزود؛ «من به امباپه اطمینان دارم، او کاری نمی‌کند که به ضرر باشگاه او تمام شود. کیلیان پسر خوبی است. او به من قول داده و به قول خود هم عمل خواهد کرد.»

خبرگزاری فرانسوی در اوایل هفته جاری در گزارشی که در تارنمای خود منتشر کرد، نوشت: «تارنمای «فوت مرکاتو» عصر یک‌شنبه گزارش داد امباپه در روزهای اخیر با باشگاه رئال مادرید برای انتقال در تابستان سال جاری به عنوان بازیکن آزاد به توافق رسید».

به نظر می‌رسد که داستان ماندن یا رفتن امباپه از پاری‌‌سن‌ژرمن در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان سال جاری همچنان مانند سه سال گذشته در مرکز کانون‌ رسانه‌های جهان قرار خواهد گرفت، به خصوص که طبق گزارش‌های رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به امباپه برای پیوستن به «کهکشانی‌ها» اولتیماتم داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید