داوران سوپرجام اسپانیا در سعودی مشخص شدند

این مسابقات شامگاه چهارشنبه با دیدار رئال مادرید و اتلتیکومادرید به میزبانی ورزشگاه «الاول پارک» شهر ریاض سعودی برگزار خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فدراسیون فوتبال اسپانیا با انتشار اطلاعیه‌ای داوران مرحله نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا که شامگاه چهارشنبه در شهر ریاض سعودی برگزار خواهد شد را مشخص کرد.

در نخستین دیدار که قرار است بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه «الاول پارک» برگزار شود، خاویر آلبرولا روخاس به عنوان داور وسط و ادواردو پریتو ایگلسیاس به عنوان کمک‌داور ویدیویی برگزیده شده‌اند.

همچنین قضاوت دیگر مسابقه نیمه‌نهایی که قرار است شامگاه پنج‌شنبه بین دو تیم بارسلونا و اوساسونا برگزار شود، به آلخاندور مونیس رویس سپرده شد و کمک‌داور ویدیویی نیز برعهده کارلوس دل‌سرو گرانده خواهد بود.

تمامی دیدارهای سوپرجام این فصل به میزبانی ورزشگاه «الاول پارک»، ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال النصر سعودی برگزار خواهند شد.

سوپرجام فوتبال اسپانیا از سال 2020 با فرمتی جدید (چهار تیمی) در سعودی برگزار می‌شود و در این رابطه فدراسیون فوتبال اسپانیا قراردادی طولانی مدت و تا سال 2029 با فدراسیون فوتبال سعودی به امضا رسانده است.

سال گذشته بارسلونا در دیدار پایانی در ورزشگاه «ملک فهد» موفق شد رئال مادرید را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و برای نخستین بار در فرمت جدید سوپرجاسم اسپانیا قهرمان شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید