یورگن کلوپ با شوخی: اگر برای «صلاح» آرزوی موفقیت کنم، دروغ گفته‌ام

سرمربی آلمانی لیورپول می‌گوید تیمش باید به غیبت محمد صلاح و فشردگی تقویم مسابقات خو بگیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی باشگاه فوتبال لیورپول در جدیدترین مصاحبه خود ضمن اشاره به فشردگی تقویم مسابقات، گفت که نمی‌تواند برای محمد صلاح و واتارو اندو در جام‌های قهرمانی قاره‌ای آرزوی موفقیت کند.

با توجه به مدعی بودن تیم‌های مصر و ژاپن در جام‌های ملت‌های آفریقا و آسیا به نظر می‌رسد که لیورپول بیشترین ضرر را از بین‌ تیم‌های انگلیسی خواهد دید.

کلوپ در نشست خبری تیم خود پیش از بازی حساس مقابل آرسنال در جام حذفی، درباره رفتن صلاح و اندو به تیم‌های ملی‌ مصر و ژاپن گفت: «اگر برای آنان آرزوی موفقیت کنم، دروغ گفته‌ام. امیدوارم آنها در مرحله گروهی حذف شوند، گرچه غیرممکن است».

وی افزود: «امیدوارم سالم و بدون مصدومیت برگردند. مطمئنم در نبود آنها راهی برای پر کردن جای خالی‌شان پیدا می‌کنیم. اندو بازیکن مهمی است و در خط هافبک باید یک بازیکن با کیفیت مثل او قرار دهیم. درباره صلاح باید چند ایده در خط حمله را تغییر دهیم و فقط گذاشتن یک بازیکن به جای او کافی نیست. بازیکنان خوبی داریم و از مهارت‌های آنها استفاده خواهیم کرد».

کلوپ درباره فشردگی تقویم مسابقات لیگ برتر در تعطیلات آخر سال که به صدرنشینی «قرمزهای‌های آنفیلد» انجامید، گفت: «اوضاع عجیب و غریب بود اما همه‌چیز به همیاری و هماهنگی برمی‌گردد. در دسامبر شلوغ‌ترین ماه ممکن را داشتیم و بعضی از تیم‌ها در ژانویه آن قدرها بازی نمی‌کنند و فرصت استراحت دارند. اوضاع برای ما این‌گونه نیست. نیمه‌نهایی جام اتحادیه را پیش رو داریم. فکر می‌کنم مسابقه مجدد مقابل آرسنال به بهبود اوضاع کمک نخواهد کرد.»

لیورپول پیش از تعطیلی 10 روزه لیگ برتر توانست نیوکاسل را با نتیجه 4 بر دو در ورزشگاه «آنفیلد» شکست دهد و به صدرنشینی خود در رقابت‌های لیگ برتر جزیره ادامه‌ دهد.

شاگردان کلوپ اکنون با 45 امتیاز و سه امتیاز بیشتر از استون‌ویلا صدرنشین هستند و من‌سیتی نیز با 40 امتیاز و یک بازی کم‌تر نسبت به لیورپول و استون‌ویلا در جایگاه سوم قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید