پپ گواردیولا: دیدار با فلومیننزه باعث نگرانیم شده است

من‌سیتی عصر جمعه در ورزشگاه «الجوهره» شهر جده سعودی می‌بایست در چارچوب دیدار پایانی جام باشگاه‌های جهان به مصاف فلومیننزه برود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی باشگاه منچسترسیتی، در جریان نشست مطبوعاتی خود بر دشواری رویارویی با فلومیننزه در چارچوب دیدار پایانی جام باشگاه‌های جهان تاکید کرد و پیش‌بینی‌ها درباره پیروزی آسان من‌سیتی برابر نماینده آمریکای‌ جنوبی را کاهش داد.

گواردیولا دلیل ترس از فلومیننزه را به تجربه قبلی خود در این تورنمنت زمانی‌‌که سرمربی بارسلونا بود نسبت داد و گفت:«شانس‌ قائل‌شدن برای تیمی که به عنوان قهرمان قاره اروپا پا به این مسابقات می‌گذارد، درست نیست. زمانی‌که سرمربی بارسلونا بود نیز همین حس را تجربه می‌کردم».

پپ که فصل گذشته توانست سه‌گانه تاریخی را به همراه منچسترسیتی به دست بیاورد، در مورد میانگین سنی بازیکنان فلومیننزه گفت: «دوست ندارم در این مورد صحبت کنم. تنها چیزی که می‌دانم این است که فلومیننزه بازیکنان بزرگ و با‌کیفیتی دارد. ما با چالش سختی روبرو خواهیم شد و می‌بایست آرام باشیم».

وی در پایان خاطرنشان کرد: «به فوتبال برزیل آگاهی و شناخت کاملی دارم. از کودکی در کنار پدرم همیشه آن را تماشا کرده‌ام. جزئیات زیادی در مورد آن و نحوه بازی تیم‌های برریلی دارم».

شاگردان پپ گواردیولا عصر فردا (جمعه) در دیدار پایانی می‌بایست با فلومیننزه در ورزشگاه «الجوهره» شهر جده سعودی روبه‌رو شود. دیدار رده‌بندی نیز عصر همان روز در ورزشگاه «امیر عبدالله بن فیصل» بین دو تیم الاهلی مصر و اوراوا ردز برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید