نیمار چه زمانی به میادین باز خواهد گشت؟

فوق ستاره برزیلی باشگاه الهلال سعودی در جریان دیدار برزیل و اروگوئه دچار پارگی رباط صلیبی قدامی شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بنا بر گزارش‌های کادر پزشکی تیم ملی فوتبال برزیل، نیمار جونیور، فوق ستاره الهلال سعودی به دلیل پارگی رباط صلیبی و عدم ریکاوری به‌ موقع در رقابت‌های کوپا آمریکای 2024 حضور نخواهد یافت.

به گفته رودریگو لاسمار، پزشک تیم ملی برزیل، نیمار 31 ساله حداقل به 9 ماه زمان نیاز دارد تا به طور کامل از این آسیب‌دیدگی که برای بازیکنان فوتبال خطرناک‌ترین مصدومیت محسوب می‌شود، بهبود یابد.

طبق گزارش‌ها از اردوی «سلسائو» گفته می‌شود به احتمال فراوان این ستاره برزیلی در اوت سال آتی شرایط حضور در میادین را خواهد داشت.

نیمار در جریان بازی تیم ملی برزیل و اروگوئه در چارچوب مسابقات مقدماتی جام‌جهانی 2026 در منطقه آمریکای جنوبی دچار پارگی رباط صلیبی قدامی شد.

لاسمار در گفت‌وگوی اختصاصی با رادیو 98 برزیل در خصوص حضور نیمار در کوپا آمریکا گفت: «او زمان برای ریکاوری از مصدومیت نخواهد داشت، زیرا زمانی به برگزاری رقابت‌های کوپا آمریکا نمانده است. عجله و ریسک‌های غیرضروری برای بازگشت نیمار به میادین فایده‌ای نخواهد داشت. ما می‌بایست صبور باشیم».

با این حال، لاسمار که عمل جراحی زانوی نیمار را انجام داد، نسبت به توانایی ستاره سابق بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن برای بازگشت به سطح پیش از مصدومیت اطمینان دارد و گفت: «انتظار داریم او پس از این مدت به طور کامل بهبود یابد. و آماده بازگشت به بازی در بالاترین سطح قرار بگیرد».

رقابت‌های کوپا آمریکا از 20 ژوئن لغایت 14 ژوئیه 2024 (31 خرداد تا 24 تیر 1403) به میزبانی آمریکا برگزار خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید