استقبال سرمربی تیم ملی آلمان از ایده بازگشت تونی کروس

هافبک پرافتخار رئال مادرید در روزهای گذشت شایعه بازگشت به تیم ملی آلمان را رد نکرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یولیان ناگلزمان، سرمربی 36 ساله تیم ملی فوتبال آلمان از ایده بازگشت تونی کروس، هافبک رئال مادرید به این تیم برای حضور در لیست نهایی برای رقابت‌های یورو 2024 استقبال کرد.

تونی کروس که سابقه قهرمانی در جام جهانی 2014 ‌برزیل با پیراهن تیم ملی آلمان را در کارنامه دارد، در روزهای گذشته شایعه بازگشت به تیم ملی آلمان را رد نکرد. هافیک با سابقه و پرافتخار رئال مادرید در ژوئن 2021 از تیم ملی آلمان خداحافظی کرده بود.

یولیان ناگلزمان در یک مصاحبه زنده با شبکه تلویزیونی «زد،‌دی.‌اف» آلمان گفت: «اگر کروس بهترین عملکرد خود را نشان دهد، ممکن است دوباره با او تماس بگیرم. در واقع ایده بسیار جالبی است. شما باید به فکر همه بازیکنانی باشید که پاسپورت آلمانی دارند و فکر می‌کنم این کار من است. من حتی خیلی قبل از مربیگری‌ام در تیم ملی با تونی زیاد صحبت می‌کردم، زیرا او را بازیکن و فردی استثنایی می‌دانم».

تونی کروس پس از پیروزی رئال مادرید برابر یونیون برلین در جواب رسانه‌های آلمانی درباره احتمال بازگشت به تیم ملی آلمان پاسخ داد: «پیش از اینکه به سوال شما جواب بدهم می‌بایست به ‏آن فکر کنم. راستش را بخواهید در این‌باره فکر نکرده‌ام و اگر اکنون جواب بدهم مطمئن ‏نیستم».

رقابت‌های پیش روی یورو 2024 در تابستان سال آینده در کشور آلمان برگزار خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید