دوش‌گرفتن بازیکنان بارسلونا در ورزشگاه ممنوع شد

ممکن است به زودی آبیاری زمین‌های فوتبال در ایالت کاتالونیا نیز ممنوع شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در پی مبارزه با بحران کم‌آبی و خشکسالی در ایالت کاتالونیا، دولت محلی این ایالت در اقدامی جدید دوش گرفتن در اماکن ورزشی را ممنوع کرد. این اقدام باشگاه‌هایی مثل بارسلونا، خیرونا و اسپانیول را به دردسر می‌اندازد.

نشریه «موندو دپورتیوو» در گزارشی نوشت که دولت محلی کاتالونیا برای مبارزه با خشکسالی جاری در این ایالت، اقدامات زیادی را برای استفاده درست از آب صادر کرده است که یکی از این اقدامات دوش گرفتن در مراکز ورزشی را ممنوع کرده است و این بر باشگاه‌های فوتبال این منطقه از جمله بارسلونا نیز تاثیر گذاشته است.

این گزارش همچنین می‌افزاید که مسئولان دولت محلی هیچ استثنائی را برای هیچ یک از باشگاه‌های فوتبال این ایالت از جمله بارسلونا قائل نمی‌شوند و بازیکنان و کادر فنی آبی‌اناری‌ها ناچار به پیروی از قانون هستند.

پیش از این هم نشریه «اسپورت» گزارش داده بود که ممکن است به زودی آبیاری زمین‌های فوتبال در ایالت کاتالونیا نیز ممنوع شود.

دیوید ماسکورت، وزیر تغییر اقلیم و محیط زیست بر اقدامات اقلیمی در مصاحبه با رادیو «کادنا سر» درباره این‌که آیا بازیکنان بارسلونا پس از پایان بازی‌های خانگی می‌بایست در خانه‌های خود دوش بگیرند یا خیر، گفت: «اگر می‌خواهند آبیاری چمن ورزشگاه «المپیک مونتجوئیک» را ادامه دهیم، آنها می‌بایست این کار را انجام دهند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید