پیش‌بینی کارلو آنچلوتی در مورد قهرمان فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا

سرمربی 64 ساله ایتالیایی، رئال مادرید را مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری دانست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در نشست خبری دیدار برابر یونیون برلین از احتمال قهرمانی تیم خود در رقابت‌های فصلی جاری لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

آنچلوتی 64 ساله که دو مرتبه رئال مادرید را به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسانده، درباره شانس و احتمال قهرمانی «کهکشانی‌ها» در رقابت‌های فصل جاری گفت: «رئال مادرید به واسطه گذشته‌ خود همیشه بخت اصلی قهرمانی تمامی مسابقات به شمار می‌رود. در مرحله گروهی خوب بودیم. همیشه بردن چمپیونزلیگ مشکل است و استعداد آن را داریم که تا پایان بجنگیم».

آنچلوتی همچنین در مورد شباهت‌ سبک بازی جود بلینگهام به ریکاردو کاکا گفت: «کاکا این توانایی را داشت که خیلی راحت به محوطه جریمه برسد، جود هم این توانایی را دارد، به خصوص در تیم ما که ما بدون مهاجم بازی می‌کنیم بسیار به کار می‌آید».

دیدار رفت دو تیم رئال مادرید و یونیون برلین در «سانتیاگو برنابئو» با تک گل دقایق پایانی جود بلینگهام به سود «کهکشانی‌ها» خاتمه یافت.

شاگردان کارلو آنچلوتی که پیش از مسابقه برابر یونیون برلین صعود خود به مرحله یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان را مسجل کرده‌اند، با 15 امتیاز از پنج مسابقه صدرنشین گروه C هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید