پپ گواردیولا درباره حضور هالند در جام باشگاه‌های جهان تردید دارد

منچسترسیتی 19 دسامبر ماه جاری در مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های جهان بايد به مصاف برنده‌ دیدار دو تیم لئون مکزیک و اوراواردز دایموند ژاپن برود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی درباره آمادگی ارلینگ هالند، ستاره نروژی «سیتیزن‌ها» برای حضور در جام باشگاه‌های جهان که در اواسط این ماه به میزبانی کشور سعودی برگزار می‌شود، تردیدهایی را مطرح کرد.

هالند که به «غول نروژی» معروف است، دیدار عصر یک‌شنبه منچسترسیتی برابر لوتون‌تاون را به دلیل مصدومیت از دست داد.

گواردیولا پس از پیروزی 2 بر یک من‌سیتی برابر لوتون‌تاون در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: «هالند از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده است که از شدت آن اطلاعی نداریم. کادر پزشکی وضعیت او را هر روز و هفته به هفته پیگیری خواهد کرد».

او در پایان درباره زمان ریکاوری مصدومیت هالند خاطرنشان کرد: «امیدوارم موفق شویم هالند را به موقع بازگردانیم تا برای حضور در جام باشگاه‌های جهان آماده شود».

منچسترسیتی، قهرمان لیگ قهرمانان و نماینده اروپا 19 دسامبر ماه جاری در مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های جهان می‌بایست به مصاف برنده‌ دیدار دو تیم لئون مکزیک و اوراواردز دایموند ژاپن برود.

اما پیش از آن، منچسترسیتی چهارشنبه هفته جاری در پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف ستاره سرخ بلگراد خواهد رفت و سپس روز شنبه هفته آینده پیش از سفر به سعودی میزبان کریستال بالاس خواهد بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید