عقب‌نشینی و عذرخواهی آنچلوتی از مصاحبه خود درباره دروازه‌بان رئال مادرید

سرمربی 64 ساله رئال مادرید پس از بازی برابر کادیز عنوان کرد که در صورت بازگشت کپا از مصدومیت، از او مقابل گرانادا استفاده خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید که با این تیم سابقه دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده است، مصاحبه روزهای گذشته خود درباره نیمکت‌نشین کردن آندره اونین در صورت بازگشت کپا آریزابالاگا از مصدومیت را پس گرفت و از دروازه‌بان اوکراینی «کهکشانی‌ها» عذرخواهی کرد.

سرمربی 64 ساله رئال مادرید در اوایل هفته جاری پس از درخشش آندره لونین درون دروازه مقابل کادیز که با پیروزی 3 بر صفر «سپیدپوشان مادریدی» به‌طول انجامید، در مصاحبه پس از پایان بازی خاطرنشان کرد که در صورت عدم بازگشت کپا از مصدومیت از او در برابر گرانادا استفاده می‌کند و لونین را نیمکت‌نشین خواهد کرد.

خوزه فلیکس دیاز، سردبیر نشریه اسپانیایی «مارکا» در جدیدترین گزارش خود نوشت که آنچلوتی برای لونین احترام بسیار زیادی قائل است، او بعد از اظهارات خود درباره کپا با دروازه‌بان اوکراینی صحبت کرده تا سوءتفاهمی در رختکن این تیم پیش نیاید.

این گزارش همچنین می‌‌افزاید که برای کارلو آنچلوتی تا زمان بازگشت تیبو کورتوا، کپا دروازه‌بان اول تیم است.

فلیکس دیاز همچنین مدعی شد که به‌ نظر نمی‌رسد مدیران رئال مادرید قصد دارند قرارداد لونین که در ژوئن 2024 به پایان می‌رسد را تمدید کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید