تاوان شادی ستاره آرژانتینی به سبک رونالدو؛ مسی گارناچو را «آنفالو» کرد

گارناچو یک‌شنبه یکی از زیباترین گل‌های فصل جاری را وارد دروازه اورتون کرد و سپس به سبک معروف رونالدو به خوشحالی پرداخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ریو فردیناند، اسطوره بریتانیایی باشگاه فوتبال منچستریونایتد مدعی شد که لیونل مسی هموطنش آلیخاندرو گارناچو را پس از تکرار خوشحالی پس از گل به سبک کریستیانو رونالدو او را آنفالو کرده است.

گارناچو یک‌شنبه در دیدار منچستریونایتد و اورتون یکی از زیباترین گل‌های سال 2023 را با ضربه «قیچی‌برگردون» وارد دروازه جردن پیکفورد کرد و نقش به‌ سزایی در پیروزی 3 بر صفر «شیاطین سرخ» برابر تیم میزبان داشت.

گارناچو که هم‌تیمی مسی در تیم ملی آرزانتین است، پس از گلزنی به سمت تماشاگران رفت و به سبک خوشحالی معروف کریستیانو رونالدو که به «SI» معروف است به شادمانی پرداخت.

اکنون ریو فردیناند تایید کرد، گارناچو به او خبر داده که پس از تکرار خوشحالی گل کریسیتانو رونالدو، از سوی لیونل مسی در اینستاگرام آنفالو شده است.

اسطوره باشگاه منچستریونایتد در پادکست لیگ برتر انگلیس که از پورتال بریتانیایی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» پخش می‌شود، گفت: «گارناچو به من گفت که مسی او را آنفالو کرد. گارناچو گفت مسی او را آنفالو کرده چون او اینطور خوشحالی کرده است، اما برای او اهمیتی ندارد؛ من طرفدار رونالدو هستم».

وی افزود: «بهترین بازیکن تمام دوران کیست؟ رونالدو. حتی اگر من در تیم ملی آرژانتین باشم».

فردیناند در پایان در رابطه مقایسه گل معروف رونی من‌سیتی و گارناچو، گفت: «با احترام به وین رونی، همبازی سابقم، گلی که گارناچو به ثمر رسانده از گل دیدنی رونی به منچسترسیتی زیباتر است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید