خانواده همسر مسی بار دیگر قربانی سرقت و تیراندازی شدند

سارقان مبلغ 20 هزار یورو را به سرقت بردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دو مرد مسلح حدود 20 ‌هزار یورو از فروشگاهی متعلق به خانواده آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، ابر‌اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان سرقت کردند.

به گزارش نشریه اسپانیایی «مارکا»، دو‌ مرد مسلح با سرعت بسیاری دست به سرقت زدند و شیشه جانبی خودرویی که حامل یکی از بستگان همسر مسی و دو پرسنل فروشگاه بود را شکستند.

این دو فرد مسلح پس از خرد کردن شیشه خودرو، دو کیف حاوی 8 میلیون پزوی آرژانتینی معادل 20 هزار یورو را سرقت و حداقل یک مرتبه تیراندازی کردند و سپس از محل متواری شدند.

یکی از پرسنل فروشگاه پس از این حادثه گفت: «آماده می‌شدیم از فروشگاه به بانک برویم تا پول را به حساب واریز کنیم، اما این دو فرد شیشه را شکسته و پول را به سرقت بردند».

این نخستین بار نیست که بستگان مسی مورد حمله مسلحانه قرار می‌گیرند، آنها همچنین در مارس گذشته به یک سوپرمارکت در شهر روزاریو آرژانتین که مالک آن، خانواده آنتونلا روکوزو همسر «لیونل مسی» است، حمله کردند و پس از شلیک چند گلوله پیام هراس‌انگیزی نیز از خود به‌جا گذاشتند.

در آن پیام آمده بود: «مسی، ما منتظر تو هستیم. پابلو جاوکین (شهردار روزاریو) یک قاچاقچی مواد مخدر است. او از تو حمایت نخواهد کرد».

به گفته پابلو جاوکین، شهردار روزاریو، بازرسان بر این باورند که این حمله قبل از انتخابات آتی انگیزه سیاسی داشته و از نام مسی فقط برای دیده شدن بیشتر استفاده شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید