ستاره مصدوم اسپانیا با عصا وارد بارسلونا شد

رسانه‌های اسپانیایی و خبرنگاران نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شدند که گاوی از ناحیه رباط صلیبی مصدوم است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پابلو گاویرا ملقب به «گاوی»، ستاره نوظهور باشگاه بارسلونا پس از مصدومت خطرناک در جریان دیدار شب گذشته اسپانیا و گرجستان با عصا و چشمانی گریان وارد فرودگاه بارسلون شد.

گاوی بلافاصله پس از پایان مسابقه به بارسلونا بازگشت و ساعت اولیه صبح امروز نشریه «اسپورت» تصویری از او را با در دست داشتن عصا و چشمانی گریان در فرودگاه «ال‌پرات» بارسلون منتشر کرد.

Advertisement

تیم ملی اسپانیا شامگاه یک‌شنبه 28 آبان در چارچوب مرحله انتخابی رقابت‌های یورو 2024 برابر چرجستان صف‌آرایی کرد و 3 بر یک توانست میهمان خود را شکست دهد.

در جریان نیمه نخست، گاوی از ناحیه زانو مصدوم شد و بر روی زمین افتاد. این ستاره بارسلونا از همان ابتدا شروع به گریه کردن کرد و از شدت درد به خود می‌پیچید تا نگرانی هواداران و کادر فنی و بازیکنان اسپانیا و همچنین باشگاه بارسلونا را به‌ همراه داشته باشد.

تیم پزشکی بارسلونا امروز آزمایشات کامل را بر روی زانوی گاوی انجام می‌دهد تا بتواند ارزیابی درستی از شدت و میزان مصدومیت و همچنین مدت زمان دوری او از میادین داشته باشد.

رسانه‌های اسپانیایی و خبرنگاران نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شدند که مصدومیت گاوی از ناحیه رباط صلیبی است و به این ترتیب فصل برای این ستاره تمام شده است.

با توجه به زمان ریکاوری این مصدومیت (شش تا 10 ماه) گاوی علاوه بر تمامی مسابقات این فصل بارسلونا، المپیک و یورو 2024 را از دست می‌دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید