منچستریونایتد برای تقویت خط حمله خود با مدیربرنامه‌های آنتوان گریزمان مذاکره کرد

در قرارداد این فوق ستاره 32 اتلتیکومادرید بندفسخی 25 میلیون یورویی به چشم می‌خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه منچستریونایتد به‌ منظور تقویت خط حمله خود با مدیربرنامه‌های آنتوان گریزمان، ملی‌پوش فرانسوی اتلتیکو مادرید تماس گرفته است.

نشریه کاتالونیایی «ال‌ناسیونال» در گزارشی نوشت که مدیران باشگاه منچستریونایتد با مدیربرنامه‌های گریزمان تماس گرفته تا شرایط انتقال فوق‌ستاره فرانسوی به «شیاطین سرخ» را جویا شوند.

این گزارش همچنین می‌افزاید که مدیران آمریکایی منچستریونایتد به‌منظور در دسترس بودن گریزمان در نقل‌وانتقالات زمستانی با او گفت‌وگو کرده‌اند.
به نوشته «ال‌ناسیونال» باشگاه منچستریونایتد دستمزدی سه برابر چیزی که در حال حاضر از اتلتیکو مادرید دریافت می‌کند، به این مهاجم 32 ساله پیشنهاد کرده است.

طبق اعلام رسانه‌های مادریدی به‌نظر می‌رسد كه در قرارداد گریزمان با اتلتیکو مادرید که تا ژوئن 2026 اعتبار دارد، بند فسخی 25 میلیون یورویی قرار دارد که همین امر باعث شده که مدیران شیاطین سرخ را امیدوار به خرید این فوق ستاره در ژانویه کند.

مهاجم پیشین باشگاه بارسلونا پس از بازگشت به اتلتیکو مادرید همواره یکی از ستارگان بلامنازع«روخی‌بلانکوس» در فصل جاری و گذشته بوده است. او در این فصل در 16 بازی برای برایشاگردان سیمئونه به میدان رفته و موفق به ثمر رساندن 12 گل شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید