توضیح لواندوفسکی درباره بی‌اعتنایی و دست ندادن او با ستاره نوظهور بارسلونا

آقای گل فصل گذشته رقابت‌های «لالیگا» رفتارش با لامین یامال را عادی جلوه داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی باشگاه بارسلونا، دست ندادن او با لامین بامال، ستاره نوظهور «آبی‌اناری‌ها» پس از پاس ندادنش به او را رفتاری عادی دانست.

تصاویر ویدیویی منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که لامین یامال در صحنه‌ای پس از دریبل مدافعان تیم آلاوز به لواندوفسکی که در موقعیت مناسب‌تری از او بود پاس نداد.

این موضوع با اعتراض مهاجم لهستانی همراه شد. در ادامه یامال 16 ساله برای عذرخواهی و دلجویی از این مهاجم باتجربه، به طرف لواندوفسکی رفت و دست خود را به سمت او دراز کرد، اما مهاجم سابق بایرن‌مونیخ و دورتموند به‌طور عمد حاضر به دست دادن با یامال نشد.

برترین گلزن فصل گذشته «لالیگا» دوشنبه با بیان این‌که اتفاقی که بین او و لامین یامال افتاد طبیعی است، در نشست اردوی تیم ملی لهستان توضیح داد: «هیچ نیت بدی بین من و یامال وجود ندارد، همه‌چیز خوب پیش می‌رود. چیز پنهانی وجود ندارد و وضعیت همانند دو بازیکن که بر سر هم‌دیگر در زمین مسابقه فریاد می‌زنند، عادی است.»

دیدار دو تیم بارسلونا و آلاوز در هفته سیزدهم رقابت‌های «لالیگا» با برتری 2 بر یک به نفع شاگردان ژاوی خاتمه یافت. روبرت لواندوفسکی در این بازی بعد از چند هفته درخشان ظاهر شد و هر دو گل «آبی‌اناری‌ها» را به ثمر رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید