حضور مدیر برنامه‌های هالند در «سانتیاگو برنابئو»

در روزهای گذشته شایعه پیوستن هالند در تابستان 2024 به رئال مادرید شنیده شده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رافائلا پیمنتا، مدیربرنامه‌های بازیکنان شاخص فوتبال اروپا از جمله ارلینگ هالند، فوق ستاره نروژی من‌سیتی شب گذشته در دیدار دو تیم رئال مادرید و اسپورتینگ براگا در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا میهمان جایگاه ویژه «سانتیاگو برنابئو» بود.

پیمنتا هنگام ورود به جایگاه ویژه «سانتیاگو برنابئو» با خبرنگار برنامه تلویزیونی «الچیرینگیتو» روبه‌رو شد و به او گفت: «این نخستین باری نیست که من به برنابئو می‌آیم. سال پیش نیز در دیدار رئال مادرید و من‌سیتی حاضر بودم. امشب با مکسول (مدافع برزیلی سابق بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن) بازی را تماشا خواهم کرد.»

او در جواب سوال خبرنگار «الچیرینگیتو» درباره امکان دیدار با فلورنتینو پرز و مذاکره در مورد ارلینگ هالند با خنده پاسخ داد: «نه‌، نه، نه، نه.»

این در حالی است که در روزهای گذشته بارها شائبه پیوستن ارلینگ هالند در‌ تابستان پیش‌رو از سوی خبرگزاری‌های بریتانیایی و اسپانیایی مطرح شده است.

نشریه «دیلی‌میل» در مارس گذشته در گزارشی نوشت که رافائلا پیمنتا تایید کرد که آنها در حال برنامه‌ریزی برای جدایی هالند از منچسترسیتی هستند و درها را برای انتقال رویایی به رئال مادرید باز می‌کنند.»

در همین راستا، پیمنتا در مصاحبه چند ماه پیش خود از رئال مادرید به عنوان باشگاهی متفاوت یاد کرده بود که جادو و جذبه خاصی نسبت به دیگر باشگاه‌ها دارد.

ستاره نروژی «سیتیزن‌ها» تا ژوئن 2027 با «آبی‌پوشان منچستر» قرارداد دارد. هالند با درج بند فسخ 180 میلیون یورویی در قرارداد خود با منچسترسیتی یکی از گزینه‌های جدی رئال مادرید برای فصل بعد است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید