احتمال لغو جلسه محاكمه دنی آلوز پس از توافق با قربانی

پلیس اسپانیا این ملی‌پوش سابق برزیلی را از 20 ژانویه به اتهام تجاوز به یک دختر 23 ساله در دسامبر سال گذشته بازداشت کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

دنی‌آلوز، فوق ستاره پیشین باشگاه بارسلونا که متهم به تجاوز جنسی در بارسلون است، ممکن است پس از توافق با قربانی از حضور در دادگاه اجتناب کند.

آلوز که سابقه کسب مدال طلای المپیک را به ‌همراه برزیل در کارنامه دارد، پس از زندانی شدن به ‌دلیل تجاوز جنسی به یک دختر 23 ساله در یک کلاب شبانه در شهر بارسلون با محکومیت طولانی‌مدت مواجه است.

پلیس اسپانیا این ملی‌پوش پیشین برزیلی را از 20 ژانویه سال جاری بازداشت کرده است و جلسه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات او نیز هم به حالت تعلیق و بدون اطلاع از تاریخ برگزاری مانده است.

میکا ناوارو، روزنامه‌نگار اسپانیایی ‌شامگاه سه‌شنبه در برنامه تلویزیونی «Trade Air» از احتمال برگزار نشدن جلسه محاکمه دنی آلوز خبر داد.

وی گفت: «هیچ‌کس برگزاری این جلسه دادگاه را نمی‌خواهد. کسی نمی‌داند که چه موقع برگزار خواهد شد. این جلسه برای این دو (آلوز و دختر قربانی) آسان نخواهد بود».

ناوارو خاطرنشان کرد که این دشواری‌ها کلیدی‌ترین نکته‌ای است که باعث می‌شود هر دو طرف پرونده را به توافق و در نتیجه عدم برگزاری جلسه دادگاه تشویق کند.

این خبرنگار در پایان افزود: «من این ریسک را می‌کنم و می‌گویم آنها قادر به توافق پیش از برگزاری جلسه دادگاه هستند».

دادگاه شهر بارسلونا از ترس اینکه آلوز اسپانیا را ترک کند و به برزیل بازگردد، دو مرتبه از آزادی مشروط او خودداری کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید