بیانیه وینگر کلمبیایی لیورپول برای آزادی پدرش از دست گروگان‌گیرها

دیاز در بیانیه خود ضمن آزادی فوری پدرش، از مردم کلمبیا و جامعه بین‌المللی برای حمایت‌هایشان تشکر کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لوئیس دیاز، ملی‌پوش کلمبیایی باشگاه لیورپول خطاب به گروهی که پدر او را به گروگان گرفته‌اند، پیامی منتشر کرد و خواستار آزادی پدرش شد.

حدود یک هفته از ربوده شدن والدین لوئیس دیاز توسط گروه «ELN» می‌گذرد و این ملی‌پوش کلمبیایی روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد.

مادر این بازیکن چند روز پیش توسط گروه گروگان‌گیر آزاد شد، اما در مورد آزادی و مکان نگهداری آن خبری در دست نیست.

دیاز شب گذشته گل تساوی لیورپول را در دقیقه 95 مقابل لوتون تاون به ثمر رساند.

او پس از گلزنی بدون خوشحالی کردن، پیراهن خود را بالا داد و با نوشته «برای آزادی پدرم» به اتفاقات وحشتناک هفته گذشته واکنش نشان داد.

دیاز پس از پایان مسابقه در بیانیه‌ای خطاب به اعضای گروه «ELN» در ایسنتاگرام شخصی خود نوشت: «امروز یک بازیکن فوتبال با شما صحبت نمی‌کند، امروز لوچو دیاز، پسر لوئیس مانوئل دیاز، با شما صحبت می‌کند. پدر من کارگری سخت‌کوش و ستون خانواده ماست که ربوده شده است. از گروه ELN آزادی سریع پدرم را خواستارم و از نهادهای بین‌المللی می‌خواهم که برای آزادی او وساطت کنند».

او ادامه می‌دهد: «از شما تمنا می‌کنم که با احترام به صداقت او و پایان دادن به این انتظار دردناک، در اسرع وقت او را آزاد کنید. به نام عشق و همدردی از شما می‌خواهیم که در اعمال خود تجدید نظر کنید و او را به ما برگردانید».

دیاز در پایان بیانیه خود از مردم کلمبیا و جامعه بین‌المللی برای حمایت‌هایشان برای عشق و همبستگی در این زمان دشوار تشکر کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید