برزیل در ماه مارس به مصاف انگلیس خواهد رفت

این مسابقه به میزبانی انگلیس و در ورزشگاه «ویمبلی» لندن برگزار خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فدراسیون فوتبال برزیل تایید کرد که تیم ملی این کشور در ماه مارس در ورزشگاه «ویمبلی» به مصاف همتای انگلیسی خود خواهد رفت.

این مسابقه کلاسیک در تاریخ 23 مارس آینده در شهر لندن برگزار می‌شود. آخرین دیدار برگزار شده بین این دو تیم در سال 2017‌ بود که با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پیش‌تر، فدراسیون فوتبال برزیل نیز تایید کرده بود که در ماه مارس یک بازی دوستانه با اسپانیا در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» برای کمک به «مبارزه با نژادپرستی» و آگاهی‌بخشی در خصوص این مسائل برگزار خواهد کرد.

ادنالدو رودریگز، رئیس فدراسیون فوتبال برزیل درباره این مسابقه گفت: «هدف ما همیشه این است که تیم ملی برزیل مقابل تیم‌های بزرگ به ویژه قهرمانان جام جهانی قرار بگیرد تا بتوانیم عملکرد بازیکنان را ارزیابی کنیم. عملکرد تیم ملی برزیل در چنین دیدارهایی ارزیابی می‌شود».

وی در پایان خاطرنشان کرد: «زمانی‌که برابر انگلیس و اسپانیا قرار بگیریم، دو دیدار خیلی بزرگی را شاهد خواهیم بود. قطعا دو بازی عالی و دیدنی در انتظار است».

برزیل پس از قبول شکست 2 بر صفر مقابل اروگوئه در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 آمریکای جنوبی، به رده سوم جدول رده‌بندی سقوط کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید