بیانیه رسمی رئال مادرید در مورد شائبه مذاکره با کیلیان امباپه

در روزهای اخیر رسانه‌های اسپانیایی از توافق رئال مادرید با کیلیان امباپه گزارش‌هایی تهیه کرده بودند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پس از انتشار شائبه‌هایی از سوی رسانه‌های اسپانیایی درباره مذاکرات رئال مادرید با کیلیان امباپه، باشگاه اسپانیایی با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به این اخبار واکنش نشان داد.

در اطلاعیه رئال مادرید که در تارنمای این باشگاه منتشر شده، آمده است: «با توجه به اخباری که اخیراً توسط رسانه‌های مختلف منتشر شده و در آن گمانه‌زنی‌ها مبنی بر مذاکرات ادعایی کیلیان امباپه با باشگاه ما وجود دارد، رئال مادرید می‌خواهد روشن کند که این اطلاعات کاملاً نادرست است و چنین مذاکره‌ای انجام نشده است. این بازیکن متعلق به پاری‌سن‌ژرمن است».

در روزهای گذشته دو نشریه «مارکا» و «آ.اس» مدعی شدند که رئال مادرید پروسه انتقال کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن را از هم‌اکنون آغاز کرده و مدیران این باشگاه در تعطیلات زمستانی روند خرید کاپیتان تیم ملی فرانسه را به صورت رسمی کلید خواهند زد.

همچنین گفته می‌شد مدیران رئال مادرید در ژانویه از امباپه خواهند خواست موضع خود را هر چه سریع‌تر به صورت قاطع مشخص کند.

در همین راستا نشریه‌های فرانسوی نزدیک به پاری‌سن‌ژرمن نوشتند که مسئولان بلندپایه پی‌اس‌جی معتقد هستند که دلیل رد پیشنهاد تمدید قرارداد چند روز پیش این باشگاه از سوی امباپه این بوده که او از قبل با رئال مادرید به توافق رسیده است.

امباپه که در ژوئن 2024 قراردادش با پی‌اس‌جی به پایان خواهد رسید، در ژانویه می‌تواند با هر باشگاهی که قصد پیوستن به آن را دارد به صورت رسمی پیش‌قرارداد امضا کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید