امیدهای بازگشت مسی به بارسلونا نابود شد؛ به بارسا برنمی‌گردم

مسی در مصاحبه با نشریه «اکیپ» از عدم بازگشت خود به فوتبال اروپا خبر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لیونل مسی، ابر‌اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان در مصاحبه‌ای ضمن اعلام عدم بازگشت به بارسلونا در آینده، احتمال حضور خود در رقابت‌های جام جهانی 2026 به همراه تیم ملی آرژانتین را رد نکرد.

کاپیتان تیم ملی آرژانتین شنبه 13 آبان در گفت‌وگوی اختصاصی با نشریه فرانسوی «اکیپ» گفت که مشارکت در جام جهانی 2026 برای او سخت خواهد بود، زیرا در آن سال 39 ساله خواهد بود.

جام جهانی 2026 به میزبانی سه کشور آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار خواهد شد و طبق اعلام قبلی، مسی ابتدا در رقابت‌های کوپا آمریکا 2024 با آرژانتین حضور پیدا خواهد کرد و سپس در مورد جام جهانی 2026 تصمیم‌گیری می‌کند.

مسی که اخیرا برای هشتمین بار در دوران حرفه‌ای خود موفق به کسب توپ طلای بهترین بازیکن جهان شد، خاطرنشان کرد: «مطمئناً همیشه دوست دارید در چنین تورنمنت‌هایی حضور داشته باشید، به خصوص زمانی که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی پا به مسابقات خواهید گذاشت».

کاپیتان تیم ملی آرژانتین سال گذشته و در پنجمین حضورش در جام جهانی، قهرمان جام جهانی 2022 قطر شد و پیش از آغاز رقابت‌ها گفت که جام جهانی 2022 قطر آخرین حضور او در این رقابت‌ها است.

وی در ادامه مصاحبه خود تایید کرد که دلش برای رقابت در لیگ قهرمانان اروپا، مسابقاتی که او در آن چهار مرتبه به قهرمانی رسیده تنگ شده است.

لیونل مسی گفت: «من در اروپا دوران استثنایی داشتم و همه چیز را به دست آوردم و فکر نمی‌کنم دوباره به آن برگردم».

ابر‌اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان در پایان خاطرنشان کرد: «به صورت قرضی به بارسلونا برنمی‌گردم، هیچ شانسی برای این اتفاق وجود ندارد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید